Ilık değildir. Yanlız yaşıyordur. inanmazsan gel bak.
Evlendikten sonra gerekirse yapıcak olan erkektir. Eşine sadece bulaşıkta değil, her konuda da yardım etmelidir.
tek yaşıyordur, bulaşık makinasında yer kalmamışsa ve canıda sıkılıyorsa tutmayındır ocağı bile silerdir.
Yemek de yapiyosa evlenmeyi istedigim erkektir. bulursam kimseye vermem zaten.
kaslı ve terlemişse hatunların dibinin düşmesine sebep olan erkektir.
Eşine yardım etmek için aynı zamanda peygamber sünneti olduğu için yapıyorsa

Helal olsun.
Ogrenci evlerinin sorunudur bulasik yikamayan pis erkekler sen en guzel yemekleri yaparsin bes dakikada yer kalkarlar bi bulasigi yikamazlar hadi sen yikarsin onlar durlasin dersin onu da yapmazlar.
öğrenci evinde sıkça karşılaşılan durumdur.
(bkz: hikmet benol).
Oyle bir baslik ki sanki hicbirimiz bulasik yikayan erkek gormedik.
çalışkandır. evet, yıkıyorum. makine güzel yıkamıyor napayım. açık ve net.
net vurduruyordur.
ablası yada kardeşi olmayan anacığına yardım eden erkek olabilir. çok da şey yapmamak lazım.
Ya öğrencidir ya da ılıktır.
allah belasını vermiştir. suya temas etmekten su pokemonuna dönüşmüştür su taşıyla. bulaşıkları yıkarken ''keşke tabak dökmeden yeseydim'' der (nasıl yiyecekse amaüyum). keşkeler bir işe yaramaz ama.

oradan bi fairy alayım.
askerlik yapmamış bünyelere ılıklık belirtisi gibi gelmekte olan mevzuya konu olmuş erkeklerdir. acemi iken veya en alt devre iken ellerin binlerce tabldot yıkamaktan kangren olmuş gibi morarınca şimdi evinde eşine veya annene falan yardım ederken yıkadığın bulaşık miktar olarak eğlence gibi geliyor..

eline de yapışmıyor he yıkayıp bırakıyorsun kalıyor öyle..
Eşine yardım eden düşünceli erkek.
Benim terapi geliyor bazen.
üniversite öğrencisidir.
eli öpül.. öpülmez çünkü deterj.. aman neyse.

yüksek ihtimalle öğrenci evinde yaşıyordur.
çok sempatik ve tatlılardır.

oyyşş kıyamam.
eşiyle iş paylaşımı yapan erkektir.
Evlenince karisina minnet etmez.
evet yıkıyorum ne olacak?!
Bir erkeğin eline önce bi sevdiği kızın önünde diz çökerek uzattığı evlilik yüzüğünü yakıştırıyorum bir de bulaşık süngerini.
Canlarım ya. O koca ellerine nasıl da yakışıyor

Evet hanımlar ben de yeğenlerimi topluma kazandırmak, büyüdüklerinde bir hanımın gönlünü çelebilmeleri adına bulaşıkları yıkattırıyorum.
Az sonra da içerileri sildirip süpürtücem.

görsel

Herkes elinin altındaki erkeği evcilleştirdikten sonra doğaya salsa fena olmaz hani.