bugün

Stabil.

Belki biraz uykulu.
biraz daha işe yarar gibi. iftar sonrası yürüyüş yaparsam daha da kaliteli olacak gibi.
Arkadaşlar hayat çok kötü ya kötü hissediyorum. keşke aşık olsak aşık olunca çekiliyor dertler. sabah erken kalkmak zor olmuyor.
erkek cinsel organı gibi.
(bkz: günün en güzel saati/#45034953) bu tanımda belirttiğim saatler yani öğlen 11-12 ve gece 01-02 suları gün içerisindeki en sevdiğim saatler. şu anda da öğlen 12 civarlarında olarak en sevdiğim saatlerden biriyiz ama buna rağmen bile bok gibi bir ruh halim var. bana öyle bir ilaç verin ki yarın sabah 7 ye kadar uyuyayım. bu günü es geçeyim.
hiçbir şey hissetmiyorum artık. içimden ne gülmek geliyor, ne de ağlamak. sadece kendime sinirleniyorum. bok gibi bir durum.
çok kötü. korku doluyum, hastalığımın tekrarlama ihtimali beni daha da korkutuyor. kendimi çıkmazda ve değersiz hissediyorum. ne olmak istediğim kişiyim ne de olmak istediğim yerdeyim. umursamaz olmayı özlüyorum, sonrasını düşünmeden hareket etmeyi. tek istediğim birine sarılıp ağlamak, beni sorgulamayan yargılamayan. Ama bilin bakalım bunu yapacak kimim var? Hiç.
sırtım çok ağrıyor. onun dışında keyfim yerinde.
yarrakdan hallice.
fazlasıyla stresli ve yorgun.
bugün annemle 2. doz aşısını olmaya gittik. benim de 2. dozu vurulmama 5 gün var.
iki gün önce bana mezuniyet hediyesi olarak taşlı halka altın küpe alındı. dün de ben biri inci biri pırıltılı sahte taşlı iki gümüş aldım. iki olan küpe sayım beşe çıktı. mutluluk kaynağım canım küpelerim.
biraz burnumun yandığını hissediyorum. coranavirüs kapmadan 2. doz aşımı vurulabilirsem kendimi şanslı sayacağım.
hihi, böyle herşeyi başarabilecekmiş gibi.
Pimi çekilmiş bomba gibi.

Her an patlamaya hazır. Ama hedef belli. Ya da her şey hedef olabilir.
Aşırı mutlu hissediyorum. Benim burada sözlük aşklarım varken mutsuzluk ne mümkün.
görsel
ölüden hallice.

2.doz aşıdan sonra hiç kendimi toparlayamadım. Sol kolumda ve kalbimde fena bir ağrı var ve çok yorgunum. Yürümeye dermanım yok.
3 haftadır verilen ağrı kesicilerden sonra bugün aile doktorumuz kardiyologa yönlendirdi.
Hastane 14 ekime randevu verdi. O tarihe kadar yaşarsam tabi..
iki akrabami birer gün arayla kaybettim.bu dünyada tek gerçek ölüm gerisi yalan.
Aşırı stresli hissediyorum. Zaten stresli bir yapım var. Çok istediğim yl programı için sınavlara girmem lazımmış. Hadi bana şans dileyin, hadi canlarım.
iyi değilim yine.
Bir soru.

Metroda ağlamamaya çalışıyorum.
hissetmediğimi farkettim şuan. şükür iyiyiz.
diyetimin bitmesine beş gün kaldı. karbonhidratsızlaşma diyeti denedim. aç ama mutluyum. bu formu asla kaybetmek istemiyorum. yayıncıyla görüşeceğim. bu biraz geriyor. bunu düşünmemeye çalışıyorum. ama genel olarak müthiş hissediyorum. makine gibi uyanıyorum. dev bir ödev bilinci. şu sıralar kendime yanığım. acayip iyi hissediyorum.
içinde bulunulan şartların sıkıntısı ve geleceğe dair umut arasında kalmış.
dejavu gibin... dünün aynısı gibin.
Uykusuz ve yorgun.
Kahvedeki oralet gibi hissediyorum.