bugün

bugatti 16.4 veyron. yüz km/h'ye 2,5 saniyede çıkan, 1001 beygir motor güçlü, 16 w silindirli, 1250 nm'lik torklu güzel araba. arabam. türkiye'de ilk ben aldım deeermişim, emin değilim ki aldığımdan.
fiyatı 1 milyon 250 bin *dolar civarında olan arabadır.
sahip olmuş olduğu aşırı güç ve tork sebebinden dolayı fren sisteminin yetersiz kaldığı yapılan araştırmalarla kanıtlanmış aşırı luks otomobil sınıfına giren araçtır. bu eksikliği giderildikten sonra piyasaya sürülmüştür.
kendine en uygun bugattiyi yaratmak isteyen arkadaşlar için bir de configurator ı vardır efendim,buyrun:

http://www.bugatti-configurator.com/bugatti_en.html
max hızı olan 407 km/h'de 107lt/100km gıbı korkunc bır yakıt tuketımı olan supercar sınıfı araba
dunyanın en hızlı 2. arabası, birinciligni 410.38km/h hızla viper venom 1000 e kaptıran bınek otomobil.
"çok yakıyodu sattım dizel megane aldım" arabasıdır.
100 litre benzini 75 km'de bitirebileceğiniz tek otomobil.

(bkz: eşeğe binen osuruğuna katlanır)
(bkz: Cristiano Ronaldo vs Bugatti Veyron)
türkiye'ye satış için bu yıl bir adet getirilen ve vergilerle birlikte 2.5 milyon euro gibi bir fiyat biçilen uçağımsı otomobil. çıplak fiyatı 1.1 milyon euro idi. şu vergiler olmasa alır kapı önüne korduk ne güzel.
1300 beygir gücüne sahip gt modelinin üretim çalışmaları devam eden araç.gt modelinin azami hızı 420 km ve 0 - 100 km hızlanmasının 2 saniye olacağı söyleniyor.eğer gt bu özelliklerde üretilirse ancak formula 1 araçları ile karşılaştıralabilir.

bu arada belirmek gerek standart bugattide 2 adet motor bulunmakta.

http://www.modifiyem.com/...yron-gt-yolda-mi-1537.htm
araba diyerek kendisine hakaret edilinmemesi gerekir. bambaşka bir şeydir. jet gibidir vallahi çok hızlı şerefsiz. kontrol etmesi de gerek pagani zonda olsun, gerek lamborghini olsun kısaca diğer tüm arabalara oranla çok daha kolaydır. nfs shift te kendisinden başka bir araç kullanmak da büyüp ayıptır. bir de kendisinin şöyle bir özelliği var ki eğer başka bir araca arkadan vurursan o aracı spin ya da tap out yapmak çok kolaydır. tek yapmanız gereken sinsice öndeki rakibinize yaklaşıp şöyle bir dokundurmak. sonra gelsin spin puanları. kaç aydır kendisini kullanıyorum daha hiçbir şikayetim olmadı. verdiğim 1.100.000 dolar da sonuna kadar helal olsun diyorum. büyüksün bugatti!
Kısa mesafede eurofighterin eline veren araba pardon uzay mekiği 16.4 motormu olur?
son süratinde seyir yaparken 15. dakikada lastiklerin patlayacağı ama bunun için endişelenmemeniz gerek araçtır. çünkü 12. dakika itbariyle zaten benzininiz bitecek dir.
kaynak : (bkz: top gear)
oyuncağı ile yetinmek isteyenler için gelsin. oyuncağını alamasanız bile evde yapabilirsiniz belki.
http://www.youtube.com/watch?v=jHWDSnWk2jU&feature=related
fiyatı hakkındaki açıklamalar söylentidir. 300 .000 euro civarındadır. siparişe istinaden tadil ve ekstralar yapılıyor.
fabrika cikis fiyatinin 1.750 milyon oldugu ve turkiyeye girisinde yaklasik %200 vergi yedigi dusunulurse... zor amk cok zor.
güncel Önemli Başlıklar