hickimsenin bi bok anlamadigi program. reyting du$unce eski cene ishallerini cagiriyorsunuz bu kesin de orospu oldu program amk.
ben kemal doguluya asigim. kimse bni ondan ayiramaz. Nur onu ve ivanayi da severim ama kemal ve oykuye asigim. En cokta Kemalime. Kemal dogulu bnm abim olur. Bana Mesaj atip onun hakkinda bilgi alabilirsiniz. Bakin gercekten Kemal Abi bnm ozmuoz abim.
Ozlem ablanin elenmesini istemiyorum. Guzel iyi huylu bir kisi. ama cenesi durmuyor. Abim solum elesin elemesin diemen cunku tarzina gore. Hwm dun yildizda aldi ama bn koruma altindami degilmi bilmiyorum.
kemal dogulu bnm abim olur. Ozlem ablanin tarzina gore onu eleyebilir. Ozlem abla iyi birisi ama cok ceneli. Bu tarz bnm programinin sunuldugu yerin tam yanindaki apartmanda oturuyoruz. Ozlem ablanin sesi sanki yanimizda gibi cikio. Kemal abimle beraber molaya ewe gidiyoruz. Kiyafet degistirirken ki sesi duymaniz lazim.. kiyafete basior aaaaaaaaaa! Sesi istanbulun bogazindan duyuluyor. Kemal abim elenmesini iatiyor ama bn istemiorum. Cenesi kapanirsa dursun. Kapanmassa Paraya unutsun.
Sonunda mükemmel müziklerin kullanıldığı bir gece olmuş. Tek kelimeyle mükemmeel! Bu akşam özlem özden gidiyormuş. Öykü serter "biz hepimiz senin rüyandayız özlem" tarzında bir cümle kurarak ekşi sözlükteki "özlemin rüyası" konuşu entrye gönderme yaptı. Son olarak ikizler birinci olmazsa nah size 2. Sezon reytingi.
Tamamen kurgu bir program. Özlem giderayak falan gibi cümleler kuruyor. insanın gözüne soka soka özlemi elesiler. Yok böyle bir saçmalık.
kaç sezon daha gider korkutuyor doğrusu. bir an önce televizyonlardan kaybolması gereken lümpen yarışması.
bence miadını doldurmak üzere.
türk halkının bu kurgu ve samimiyetsiz ortamdan artık sıkıldığını düşünüyorum.
Özlem özden elendi. Bir program ancak bu kadar yapmacık olabilir. Sanki biz malız anlamıyoruz kurgu olduğunu.. Özlemin eleneceğini bir hafta öncesinden öğrendim.
Yarismacilarinin kendini birsey sannettigi program. Kizkardesimle bir defa izleyeyim dedim izlerken kavga etmeye basladilar kanal degistirdim baska bir ptogram izledim. Sıkılınca tv yi kapattim ps oynamaya basladim bir sure oynadiktan sonra yine tv yi actim ayni kavga hicbir sey degismemis kopek gibi birbirlerini yiyolar.
Ne kadar sacma ve gereksiz olsada komik oldugu için izliyorum yani yalan yok.
"iyi totono sok o zaman" adlı her an rakip bir program çıkaracak yarışma.
Saçma sapan bir program. Komik mi? Evet!!!

Sanki nasa'ya bilim adamı almak için mülakat yapıyorlar; bir pantolon ve bluze ancak bu kadar nutuk çekilebilir.
uludağ sözlük ve inci sözlük beraber farklı kimliklerle her yazar ayrı ayrı şikayet ederse, (türk aile yapısı falan filan işte) kapatılabileceğini düşündüğüm program. düşünsenize lan, bir iki günde şikayetler yığılsa, adamlar kapatır.
bagimlilik yapan, tarz yarismasindan cikan, akilli insanin goygoyuna izledigi program.

memleketimin güzel, özenti, bir baltaya sap olamamis kizlari 20 yasinda ünlü olma cabasinda. yazik.

jürilerinde türkiyenin önemli modacilarindan nur yerlitas, ivana sert ve fotografci, modelist ve sarkici kemal dogulu var.
Bu program o kadar reyting aldı ki zaman zaman birinci falan oldu. Hafta içi ilk 8 de idi milyonluk yapımları geride bıraktı az bütçesi ile. Bunun sonucu olarak türkiyede her şey kusturana kadar yapılır misali reyting sever yapımcılar hemen devam etme gereği duydu. Acunun gözü parladı bir sonraki sezon alıcakmış bu yarışmayı. Sadece telif hakkını istiyormuş. Zaten show'un acuna borcu var alması kolay olsa gerek. Star tv de bugün ne giysemi alıp hakan hakkaya ile rakip koyacakmış. Sonunda türk haklı modadan soğuyup reytingler 2-3 yıla kalmadan yerlerde olacak bir zamanlar durmadan üreyen popstar yarışmaları gibi tarihe karışacaktır.
az evvel her ay 10 bin liralık alışveriş yapmazsam yaşayamam diye zırvalayan yarışmacının boy gösterdiği program. benim o parayı kazanmam nereden baksan 3 ayımı alıyor be yuh!

sonra vay efendim neden şık değil türk kızları, neden tarz değil.
bu paraya bu kadar cicim.
an itibariyle yeni kavgalar başlamış ortam neşelenmiştir. Böyle gider bu *
suyu çıkacak gibi görünen.
bitirin lan. show tv bu tarz benim kanalı gibi oldu.
benim için turnusol kağıdı gorevini gören tv programıdır. izleyenlerle tüm ilişiği kesiyorum.
Tarzımsın tarzım.
Bu yalakalar benim .
yarışmacı kızların beş kokoş karşısında ezilip büzüldükleri, otuz kez teşekkür ettikleri, neredeyse ayaklarına kapanıp beni affedin diye ağlayacakları yarışma.

Ya bu kadar eziklik olur mu? tamam belki hocan, tamam belki sana not verecek, 100.000 lira kazanacaksın ama nedir bu böyle? jüri "devam" dediği zaman Adnan Hoca'nın kediciklerinin inşallah maşallah diye bağırışması gibi ortalık "!teşekkür ederim çok sağolun ay çok vallahi çok mutlu oldum teşekküüüüür söz hocam bi daha sizi mahcup etmeyeceğim" gibi adeta korku dolu yalaklanma sözcüklerinden geçilmiyor. Biraz omurgalı olun ya.

Kimilerinin de anladığım kadarıyla 100.000'e falan ihtiyacı yok. Görgüsüz kızın teki ayda 10.000 lira harcıyormuş kıyafetlerine. 10.0000 lira. Bunu da çok normal söylüyor. Hastalık alamadan duramam diyor, utanmıyor da söylerken. O modacı kokoşlar bile şaştı.

Velhasıl tam bir görgüsüzlük abidesi yarışma.
bu yarışma falan değil, resmen şov programıdır. emin olun ki yeni sezon bu kadar ilgi çekmeyecektir. özlem, ayşenur ve diğerleri sayesinde tüketildi yeterince. ayrıca aşure doğru bir noktaya parmak basmış: bu yarışmacı(!) kızların sahiden paraya mı ihtiyacı var? hayır. kazandıkları parayı 1 günde harcayacak tipler hepsi de. tek dertleri televizyonda bir program sunuculuğu yapmak. bu kadar tarz(!) giyinen kızların, giydiklerini karşılarındaki tipitipler beğenmedi diye yüzlerinin asılması beni en çok güldüren şey la.

allah aşkına ayşenur denen kızın o 100 bin liraya ihtiyacı mı var?
efendim orda civciv sarısı bir kız var ayşenur mudur nedir hah işte onu yearrim yeaarimm.