yahu bu tiplere prim verenler zavallı.
Şunu buraya koyalım da şimdiden buralar değerlenecek hep.

(img:#1646446)
Emin adımlarla ilerliyor eksileme vuslat yakın mı yoksam.*
inadına artı oy. Hadi kasıyoruz beyler dedirtmiştir.

(bkz: bir adet ergen başlığı).
gitmeyeceğini hepimiz biliyoruz kolay yoldan eksi kasan bir troll sadece niye gaza geldiniz anlamadım.

ayrıca (bkz: dont feed the troll)
Gittim geldim hâlâ böyle salak, ergen tipler burada barınabiliyor. Bir moderasyon kalitesizliği bu kadar benimser mi yahu, sil gitsin işte. Koca interaktif sözlükte şöyle subjektif başlıklar açabilen bir ergenin buraya ne faydası olabilir.
(bkz: ha gayret az kaldı)
156. eksi de bana ait. Böyle iddialar her zaman büyük ilgi görür. *. Sözlüğe hayırlı olsun. Sözünü tutarsa tabi. Genelde şu olursa kıçıma vazo sokarım, kaşıkların üzerinde dötümle halay çekerim deyip de dediğini yapmayan ölü sevicilerle dolu burası.

EDiT: Yazar mesajımı gerçekten görmediğini söyleyerek sorumu yanıtladı. O yüzden yukarıdaki sert yorumumu değiştirdim; ama genel olarak cinsiyetçi yazarlarla görüşüm aynı (yani sözlükte kız bulmaya gelen abazalar gitmeli).
an itibari ile 170 olmuştur. sözlüğü bırakma işi tamam. iddiayı geliştirelim 250 olursa interneti de bıraksın. evet.
garip bir iddiaya sahip entry.
Şimdi gelip diyecek 150 demiştim 170 dememiştim zohaha falan, amk troll.
151 alıp bırakmayacak. Artılayın ibneyi.
188. eksi benden geldi güzel kardeşim. yolun açık olsun.
Kaybedilmiş olan bir iddiadır.

Bana 150 eksi verin dedi, gitmiş 200 eksi veriyorlar.Tam 150 eksi almadığına göre de gitmeyecektir.Kibirli yazarlar yine kötü emellerine ulaşamadılar.

Göndereceğim derken kendilerini sazan durumuna düşürdüler.Kudursunlar.hahahaha.
aynı espri daha önce yapılmıştı. boşuna demedik prim vermeyin diye.
18 yaşındaki bir çocuk 200 küsür kişiyi aptal yerine koydu.

Zorunuza gitsin, evet bunu yaptı. Prim verme dedikçe ergenleri şımartıp durmaya devam. Sözlükmüş pehh. Çoluk çocuğun eğlencesi sözlük görünümlü forum. Bir de bu çocuk bana alenen nickaltımda küfür etti. Eder efendim eder. Başımıza bile sıçarlar. Helal süper devam.
Kesin bir iddiadır.

Bugün geceye kadar 150 eksiye sözlüğü bırakıyorum. Bırakmazsam tinerciyim cinconluyum. Evet.
ilk kurşun benden. saldırın yiğitler. evet.
elveda.

bi hata oluştu.
Oylamayın bırakmayacak.

(bkz: #30947165)
Insallah 150 olur.
#tamam *
Sözlüğün sözüne en güvenilen yazarının sözüdür. 150 eksi gelsin sözlüğü bırakıyorum. Evet.
öyle deyip deyip sonra KK gibi yanlıyorlar, o yüzden eksiyi basmak hiç zevkli değil artık.
başlığa girmeden önce 'oytun başlığı' tahminini yapmak zor olmadı.

değiş artık be olm.
var mı sende o yürek?