bugün

b.o.b.' nin nothing on you suna eşlik eden son zamanların en yumuşak ve güzel seslerinden biri. bir anda parlayıp sönmemesi ümidiyle..
billionare ve just the way you are şarkısıyla beni büyüleyen adam. böyle bir ses olamaz diyorum. bu aralar en çok dinledğim adam her şarkısı umut dolu. yazarlara tavsiye edilesi bir adam.
gerçek adı peter hernandez olan 1985 doğumlu amerikalı söz yazarı, şarkıcı ve prodüktör. b.o.b'nin "nothin' on you" ve travie mccoy'un "billionaire" şarkılarına yaptığı katkılarla bilinir. son zamanlarda ise "just the way you are" adlı şarkısıyla müzik kanallarında yer almaktadır. ayrıca bu klipte dünyalar güzeli bir kız oynamaktadır. aşık oldum.

video için link: http://www.youtube.com/watch?v=LjhCEhWiKXk
dünyadaki bütün kadınların duymak istediği sözleri, bir şarkıyla kulaklarımıza fısıldayan tatlı adam.

and when you smile,

the whole world stops and stares for awhile

cause girl you are amazing

just the way you are
ileride çok iş yapıcak olan yegane sanatçı.
marry you

talking to the moon

long distance

gibi şarkılarıyla iyi iş çıkartan şarkıcıdır.

Bir erkek olarak ilk hayranı olabileceğim erkek sanatçı olma yolunda ilerlemektedir.
i wanna be a billionaire so fucking bad
bu dizeleri ile beni benden alan sanatçı. *
Grenade şarkısıyla listeleri alt-üst eden şarkıcı.
ne kadar yabancı şarkıları sevmesemde bu adamın grenade parçası gayet güzel geldi kulağıma.
ben bu çocuğu michael jackson'a benzetiyorum. onun kadar yetenekli değil belki. asla onun gibi dans edemeyecek. onun kadar bilinmeyecek de. yüzünü, gözünü mü benzettim, sesini mi benzettim bilemiyorum ;ama ne zaman görsem michael jackson aklıma geliyor. bi de grenade güzel şarkıdır. tavsiye edilir.
sesi duru ve çok hoş olan bir müzisyen. yeni yeni dinlemeye başlıyorum bu aralar ve grenade parçası gerçekten harika. geleceği çok parlak gibi.
grenade sarkisi bagimliklik yaratan güzel sesli sanatci.
Ya aslında şirin ve ve güzel bir sesi var . Ama anlayamadığım bi gıcıklık seziyorum onda .
just the way you are şarkısının klibiyle ve klipteki hatunla beğenileri kazanmış güzel sesli sanatçı.
sesi çok güzel, dinlerken mutlu oluyor insan.
*
grenade şarkısı oldukça güzel olmuştur.
sesinin ince ve yumuşak tınısı kendini dinletir.
başarılarının devamını diliyoruz...
Elvis Jackson, diye de hitap edebiliriz. Sesi mükemmel, hem siyahi hemde gözleri az da olsu çekik, tam benim tipim, eşi benzeri yok, süper insan.
sesi çok hoş genç müzisyendir.
şarkıları da çok güzeldir.
çok tatkı suratı olan the lazy song adlı şarkısıyla beni bitirmiş yakışıklı siyahi şarkıcı.(25 yaşındadır kendileri)
the lazy song şarkısına yaptığı klip ile sempatikliğin tavanına vurmuştur. yerim seni
grenade şarkısıyla nefret ettiğim, the lazy song şarkısıyla sevimliliğinden çok etkilendiğim güzel gencimiz.
sempatiden ölen adam. ulan ne şirin adamsın sen. ayrıca kendisi cep herkülü gibi bir şey ellaham. geçen kendisiyle yapılan röportaja rastladım, piyano çekerken yorulmadın mı falan gibisinden bir soru sordular. herif, "yo hiç sorun olmadı, günde 700-800 şınav çekiyorum" dedi. o an çektiğim 15 barfiksin sevincini bırakıp ağlamaya başladım.
"dudaklarını izin versen 7/24 öperim" gibi bir şarkı sözüne sahip bildiğin sapık. ibne, puşt.
grenade şarkısı çok hoş olan sanatçı abimiz.
nedense bende yeni bir mj çıkacağı umudu yeşertmiş adam. söz konusu bu umudun gerçekleşmesi ise işi epey zor.

edit: seneler önce böyle bir şey demişim ama şimdi bambaşka yerdeler bana göre.
güncel Önemli Başlıklar