bugün

reklamları engeller.
Vpn varmı siz ondan haber verin hele.
Brave Browser, Brave Software Inc tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir web tarayıcı yazılımıdır. Kullanıldığı taktirde telefon şarjınızda ve internet paketinizde %10 ve üzerinde tasarruf yapabiliyorsunuz. Zira kendisi reklamları otomatik olarak engelleyip hem paketinizin hemde şarjınızın gereksiz yere tükenmesinin önüne geçiyor. An itibari ile +10 milyon indirilmeye sahip.
Brave browseri indirmek ve daha fazla bilgi edinmek için; http://www.battoken.org/?page_id=2
mobilde sorunsuz kullandığım ve kullandıkça bana uyum sağlayan tarayıcı. bilgisayar versiyonunu sıkıntılı bulmuştum.
(bkz: en iyi performanslı internet tarayıcı)
Youtube vanced' i geliştiren ekip tarafından geliştirilmiş dahili reklam engelleyicisi de bulunan google Chrome dan bile hızlı olan tarayıcı, logosu ing bank ' ı andırır.*
Google Chrome un aynısı ve reklamları engelliyo. Allah razı olsun yapandan. Sözlüğe de rahat rahat görebiliyoruz sayesinde.

Bilg de Firefox kullanıyorum ama brave mobilde çok daha iyi bence .
bana chrome'u bıraktıran reklam engelleyen süper aslan tarayıcım.
An itibari ile kullanmaya başlayıp sevdiğim browser.
Reklam diye bişey yok. Herşey sade ve güzel.
mobil telefonlarda uludağ sözlüğün reklamlarından kurtulmak için gerekli bir uygulama.
Brave, reklamları ve izleyicileri engelleyen, açık kaynaklı, gizlilik odaklı bir web tarayıcısıdır.

Brave, yerleşik bir reklam engelleyiciye sahip bir tarayıcıdır. Ayrıca komut dosyalarının ve tanımlama bilgilerinin tarama alışkanlıklarınızı izlemesini engellemek için özel bir sekme seçeneği vardır. Brave ayrıca, tarayıcıda reklamları görüntüleyerek BAT jetonları kazanmanıza izin veren yerleşik bir kripto para birimi cüzdanına sahiptir.

Brave, reklamları ve izleyicileri engelleyen, açık kaynaklı, gizlilik odaklı bir web tarayıcısıdır. Brave, YouTube veya Vimeo gibi sitelerdeki hem görüntülü reklamları hem de videoları engelleyebilen yerleşik bir reklam engelleyiciye sahiptir. Brave ayrıca, komut dosyalarının ve tanımlama bilgilerinin tarama alışkanlıklarınızı izlemesini engellemek için özel bir sekme seçeneğine de sahiptir.
youtube u buradan izliyorum. reklamı engellemesinin yanında bir özelliği daha var: ekranı kapatsanız ya da başka bir uygulama açsanız bile arka planda çalışmaya devam ediyor. spotify gibi. yani youtube dan müzik açıp kesintisiz dinleyebiliyorsunuz. tabii telefonun ayarlarından optimize edilmeyenler seçeneğinde brave browser'ı da eklemeniz gerekiyor.