sanılanın aksine * marko jovanovic değil, branislav jovanovic imiş prekazi'nin önerdiği adam. 25 yaşındadır.
prekazi öneriyorsa almak için düşünmeye ebile gerek olmayan oyuncudur. prekazinin sasa iliç gibi bir adamı da önermişti zamanında. hatırladığım kadarıyla iliç bayağı başarılı olmuştu.
cevat prekazinin galatasaray önerdiği defansif orta saha oyuncusu...
yeri gelmişken o prekaziki galatasaraydan ayrıldığından 19 sene sonra bile galatasaray benim aşkım diyen bir adam...
şimdi böyle bir efsanenin komisyon peşinde koştuğunu düşünmek en hafif tabiriyle dallamalık değilde nedir a dostlar...
kafamı karıştıran futbolcu. prekazi reyis bunu tavsiye etmedimi.

adnan sezgin'i kandırdılar bence.
(bkz: noluyo lan)

(bkz: marko jovanovic)
a.s: jovanovic arabaya binelim şurdan
?: jovanovic mi? o kim lan
a.s: nası ya sen kimsin amk?
?: taksimovic dünya basketbol şampiyonasını izlemek için geldim. abdi ipekçi nerde lan?
a.s: hay sikeyim adamları karıştırdık noluyo yahuu
söz konusu futbolcunun ismi branislav jovanovic değil, marko jovanovic olduğunu belirtmek isterim.
http://www.ntvspor.net/ha...raydan-jovanovic-surprizi söz konusu isim branislav jovanovic olmuştur.
--spoiler--
Zorunlu Açıklama

Bu akşam saatlerinde internet sitelerinde yer alan bazı haberlerde kulübümüzle kontrat imzalamak üzere istanbul'a geldiği iddia edilen branislav Jovanoviç'le bu sezonla ilgili olarak herhangi bir transfer görüşmemiz olmadığı gibi söz konusu futbolcuyla kontrat imzalayacağımız yönündeki haberler de gerçeği yansıtmamaktadır.

Spor kamuoyunun bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü
--spoiler--
galatasaray'ın hem orta saha hem defans hem forvet hem pivot hem smaçör hem kürek takımında hem su topunda kullanabileceği çomçok yönlü oyuncusu.
cevat prekazi' nin istanbul' a getirdiği ama klübün resmi internet sitesinden almayacağını ilan ettiği oyuncudur.
benden önceki tanım içeren bütün entryler birden buhar oldu. anlamadım neden.

(bkz: hakiki jovanoviç)
(bkz: öz hakiki jovanoviç)
(bkz: dost kazığı)
Sırp futbolcudur. Ülkesinin takımı Rad'da forma giymektedir.