bugün

allah kuran çarpsın var böyle kızlar dedirtendir. bunun sebebi türk kızının farklı olma çabası değilse beni de gelsin neyse. zaten o vakit kız da bana demişti, herkesin sevdiği şeyleri sevmiyorum diye. ben de demedim ki hiç, o yüzden mi altına tayt, ayaklarına çizme, üstüne de götü karpuz misali ortaya çıkaran şu hırkamsı şeyi giyiyorsun diye.
türk kızı yapar dedirtir.. uzun boylu geniş omuzlu erkekler cezbediyordur kendisini.
(bkz: ashton kutcher)
http://karikaturdelisi.bl...t-mi-yakskl-brak-yaa.html

(bkz: cihan ceylan)
sevgilisi yalan söylediğini bilse de içten içe sevgilisinin gururunu okşayacak kızdır.
zenci seven kızdır.
haklıdır aslında. kız tipsizdir ve yakışıklı adam tipsiz bi kızın tipi olamaz. *
bir engin akyürek brad pitt'den yakışıklıdır zaten. hadi o da olmasın kıvanç tatlıtuğ da daha yakışıklıdır.
türk erkeklerini beğenen kızdır. sarışın, renkli gözlü ve kısa erkeklerden hoşlanmıyordur. bunda şaşılacak ne vardır? türk erkekleri (gen havuzu çok çeşitli olduğundan) gayet yakışıklılardır. hem kılsız erkek olmaz.
- tipim değilsin brad
- ?!?
- aa türkçe de bilmiyor terbiyesiz, cahil.
gerçekten tanışmak istediğim kızdır. kendinden emin kızdır. ne istediğini bilen kızdır. bir karakteri olan kızdır.
(bkz: 404 not found)
Gayet de samimi kizdir. Bana da itici gelir o pic.

Edit: niye eksilediginizi anlamadim ama parmaginiza kuvvet eksileyin.
brad pitt i üzüntüden kahredecek olan kızdır. adam önce hollywood a sonra hayata küser. bunu brad e yapmayın arkadaşlar.
brad pitt türkiye'ye bakıyor muydu?
tipi neymiş ki allahın kezbişi? brad pitt lan bu su borusu mu?
you are not my type demiştir.
Haddini biliyordur.
efilla yine mi buralardasın. vefat edersen taşına yakısıklıya varamadı diye yazsınlar.
Bana fazlasın diyor işte ne var.
Çakma abidas aşortmanli kekoyla aradığı mutluluğu bulur.
Davul bile dengi dengine. Esmer Kürt erkeği seviyor olabilir.
Başıma bi sey gelmeyecekse benim de tipim değil:(