bugün

Içtiğiniz an "allah'ım kurtar beni bu eziyetten" diye içinizden yalvartan maddedir. fakat 15 dk sonra işler değişir ve ilk sikici etkisini kaybedip istediğiniz kıvama gelir. Ayılana kadar kafasını yaşatır ve ilk başta yaşadığın pişmanlığı unutturur. Kısır döngüdür bu. Dozunu fazla kaçırırsan öldürür. düşüğü süründürür. Bonzai içip çatıdan atlamalar falan da yoktur. Öyle bir etki vermez. Içeni direkt bayıltır 10 sn içinde. Nereye kalkıyorsun da çatıya çıkıp atlıyorsun amına koyim. Içenlerin ağzindan köpükler çıktığı doğrudur. Aynı zamanda kişi çenesini tutmakta da zorlandığı için o köpükler akarak gövdeyi ıslatır. Pislik bir görüntü meydana gelir.
Nice yiğitleri devirmiştir, ite köpeğe madara etmiştir bonzai. Uzak durun.
bonzai uyuşturucu kesinlikle değildir beyler. bonzai bildiğin zehirli kimyasaldır. bu güne dek 112 de vakasına bile çıktım ambulansla. çocuk bildiğiniz haşat. kendini bilmiyor adını bilmiyor. hayvana pati ver de verir. ama bu adını bilmez. zaten kendi 112 yi hayatta arayamaz. yerde sürünüyor sıpa bildiğin. içenin akıl taşını ikeyim. o değil millete rezil oluyor bakın içen de neler olur onuda söyleyim.

kalbi yerinden fırlar
gözünüz şeytana döner kızarır.
ağzınız bok yemişe döner kurur.
halüsinasyon görür. çocuğa kendine gelince sordum çizgi film de gibiyim abi diyor.
it gibi yemek ister
yer zaman mekan bilmiyor çocuk bilinç haşat
geçici körlük yapar ama denk gelmedim vakada
geçici felç durum hareket kısıtlılığı zaten sakat gibi olur içen.

bonzai sıçmığını içen zehirlenir ve bu zehirlenmenin belirtileri halüsinasyondur. bu sıçmığı içende halüsinasyonu kafa yapıyor sanar. böyle böyle sonunuz tahtalı köy olur.
bazı yazarkar tarafından " bonsai " ile karıştırılan uyuşturucu maddesidir. oysa bonsai uyuşturucu değildir, ağaçların yapısı değiştirilerek minyatürlerinin oluşturulmuşuna denir.
Devletin benim vergilerimle tedarik edip ite kopuğa temin etmesini canı gönülden istediğim madde.
1 fişekle gökyüzünde uçan tanıdıklarım var.
çok güzel bir çiçek sanatı. aq şu üni bitsin alacağım bir tane kpss kasarken.
içme , içtırme.
japon labaratuvarlarından çıkan kimyasal madde. Uyuşturucu olarak da kullanılır. özellikle ülkemizde gençler arasında sıklıkla tercih edilir. sonuçları ise genelde iyi olmaz.
Minyatür gızel mi güzel ağaçciklar. Yalnız mutantlar.
varoş uyuşturucusu. genelde bağcılar,esenyurt ve türevleri gibi semtlerde yaygındır.
içenler de müpto,barzo,panta,apaçi,serserryy gibi lakaplarlar anılır.
ha eğer reina,sortie tuvaletlerinde yüz dolardan kokoin çekerseniz eğlenmeyi bilen adam,oo tiki çocuk,playboy falan olursunuz ama neyse o konumuz değil.
ama içmeyin abi cidden.
Her 10 senede bir aniden ortaya çıkan uyuşturucu türlerinden.

Peki bonzaiden önce popüler olan uyuşturucu ne idi. Tabi ki ecstasy denilen amfetamin isimli sentetik.
ülkemizde akp dönemine paralel olarak kullanımı sürekli artan zararlı maddedir.
(bkz: pislik temizleyici madde)
yıllardır ülkede bulunan uçurucu.nedense vuku bulduğu dönemde gündemi kısmende olsa değiştirmiştir.
genelde içicileri serseri, keko tipli ve çokta iyi düşünceli temiz insan olmayan uyuşturucu madde. genelde bu lanetten ölenlere pek acımıyorum çünkü en azından böyle insanlar temizleniyor. ama tabiki hepsini aynı kefeye koymamak lazım belki normalde iyi insan olupta bağımlı olduğu icen insanlarda vardır.
lanet gelesi birşeydir ve insanın kullanacıpı birşey kesinlikle değildir.
floresan kırıkları, fare zehri ve bilimum tehlikeli madde katılan uyuşturucu. Son 1 yılda 400 can almıştır.
inci sözlük te hakkında 580 entry girilmiş uyuşturucu.
Şarkısı vardır. Evet.
Bonzai bizi bozayi.
ufak ağaç.
Uçurandır.
Florasan kırıkları değil floresan tozu içerir. Onun dışında içmeyin olm mal mısınız ?
Yalnız Zararlı mararlı ayağına Çok pis reklamı yapılıyo, yıllarca en kaliteli kokaini Çeken adamlar bile ya bu bonzai ne siqim bir şey mış acaba diyolla.
Oha floresan tozu olduğunu ilk kez duyduğum hafif uyuşturucu.
güncel Önemli Başlıklar