bugün

Bunun içine buz taze nane ve limon atarak deneyin. Efsane bi içim olur, hadi bu kıyağımı da unutmayın.
Genellikle esrar icin kullanilan icim yontemlerinden birisi, Su bir filtreleyici ve sogutu olarak kullanilir. Sarmaya gore daha fazla duman daha az ziyan edileceginden daha verimlidir. Etki suresi sarmaya gore -anektodal- olarak daha az olabiliyor. Etkisinin daha ani gelmesini saglar kenevirin.

Bunun yani sira, ozenle temizlenmiyorsa duzenli olarak kesinlikle zararlidir. Unutmayni bong cam veya plastiktir ve genelde organiktir. Yanan kuller ve su da organik olmasindan oturu bakterilere musait bir ortamdir.

Prosedur ve muptezellik geregi bongdan duman alindiktan sonra kapak elle kapatilir, duman bosa gitmesin. aman.
malzemeler: pet şişe, permatik, ayran. deneyime göre çiğnenmiş sakız.

hepsini aynı marketten almayın ayıkıyolar.
Dandik dundik ayran kapağından rule yapanları görmemizi sağlamış başlıktır. 2 dumanda follofoş olur o.
insan gibi teneke kutudan yapın.

Olsa da içsek. Canım çekti valla.
Biri suyun yanında ayran alıyorsa anlayın işte amk...
görsel
bir takım teşkilat.
kafa yapıcı bir hareketin ürünüdür.
kesinlikle denenmeli.
ama yine de siz bana uymayın.
Astıma iyi gelir mi düşündürendir.
az malzemeden çok verim alma aparatı.

edit: nickimin kaynağı.

bir diğeri için (bkz: hit the road jack)
bongu ilk deneyen arkadaşlar genelde 6 kapaktan sonra uçarlar hele ki 45 kiloda genç bir insansa * * 5 gün taşikardi veriyorum zaten ölüm tribine girmiş eşyaları azraile benzetmesinden ister istemez pişmanlık aglamasından ve de en son olarak ölmedim diye hıçkıra hıçkıra aglar ki veda mektubunuda yazar bi kenara neyse bi hastaneye gitsin trip geçince taşikardi devam ediyor çünkü ritmine baktırsın sırtı falan yanmaya baslamıstır bile bong öldürmez arkadaslar yeterki 3 e atlamayın. Bir derdin falan yoksa içme doktorlara anlatmak zor oluyor..
Vazgecemedigim bir defterim birde bong. Rampapam.
Esrarın illegal olduğu ülkemizde satışı yasal olan güzel icat.
Malum, ülkemizin getto semtlerinde "kova" yapıldığı için bu aleti kullanan da az sayıda.
beyne atom bombası atmaktır.*
denemek için can attığım fakat henüz kısmet olmayan hede.
Cam ise her kullanmadan sonra temizlenmesi gerekendir. ilerleyen zamanlarda kokunun sinmemesi için gerekli. Plastik olanları tavsiye edilmez çünkü bir yerden sonra plastik renk olarak değişir ve iğrenç bir koku bırakır. Kalıcı olan bu koku ve iğrenç tat giderilmesi hemen hemen çok zordur.
antremansız arkadaşların hayvan gibi asılmaması gereken alet.
profesyonel keş aleti. arabadaki levye misali.
yapımı için ayran kutusu, pet şişe su' ya ihtiyaç duyulan esrar ve esrar tarzı maddelerin nefes yolu ile vücuda girişini sağlayan genelde kullananların hazırlamasını bildiği cisim.
Nargileye benzeyen, esrar içmek için yapılmış alet. Alanya esnafının dükkanında bob marley'lisinden, kuru kafalısına kadar bin bir çeşidini görebilirsiniz. Bunu söyleyerek iyi mi yaptım kötümü bilmiyorum ama, bizim yurdum genci kovasından vazgeçmez.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: boğazsiken)
hafif bir yokuşu uçuruma dönüşterebilecek olay.

koluma korku dolu bir ifadeyle yapışıp olm burası uçurum tut beni diyen arkadaşımın yüzü hala aklımdadır.
esrar tüketmek için kullanılan güzelim icattır. sigara içmeyip esrar içen biriyseniz dumanı en kolay bu yöntemle alırsınız. öyle sigara gibi öksürük krizi falan olmaz. hele su yerine süt ile yapılmışsa boğaz yakması denen şey hiç olmaz.
çok güzel bong aletleri satılmaktadır ha eğer öğrenciyseniz ve paranız yoksa su şişesi, permatik ve kapak yapmak için folyo tarzı bi şey gereklidir. sonrasına artık ne kafalar yaşasınız bilemem.
yarım litrelik pet sular varya hani işte birde bunun yanında biri ayran aliyorsa ki ayranin kapağı olması gerek burda. he işte bunları aliyorsa bilin ki bong yapma yolunda emin adımlarla ilerliyordur.
görsel
görsel