bugün

değişik reklamları olan içimi hafif bira.

http://3.bp.blogspot.com/...FM/s1600/bomonti_ilan.jpg
hiç şüphesiz en iyi biradır. her yerde bulunmaz, kendini aratır biraz bomonti..
behzat ç birası olarak literatüre girmiştir.
efes biranın ağır şekerden arıtılarak yaptığı birayla kıyaslanırsa, mis gibi denilebilecek güzel içilen bira. özellikle de yaz gecelerinde güzel gider.
eski istanbul güzeli.
bir kere içenin müptelasi olacağı biradır. efes'in, hele de tuborg'un verdigi şişkinlik ve hammallık hissini vermez. candır.
içilemeyecek kadar berbat olan biradır.

içecekseniz tuborg special için, bira neymiş her şekilde anlayın.
zamanın kendine benzettiği semt. gökdelen dolmuş,
içimi güzeldir ama sürekli içildiğinde(4. şişeden sonra) tadı garipleşir gibi olup tatlı gelmeye başlar ve miğde bulandırır en azından benim için öyle.
kurtuluş ile feriköy arasına sıkışmış mutena ve biraz hüzünlü eski semtim. insan dokusu açısından eskide kalmış özlenen istanbul'a en benzeyen semttir.
msgsü öğrencilerinin nefret ettiği yeni fakülte.
ülke sınırları içerisinde üretilen ve satılan en iyi biradır.

ayrıca 6 tane bile içseniz en ufak şişkinlik yapmıyor lan.
tadı güzel biradır, 1 tanesi kesmez. tuborg golddan sonraki ikinci tercihimdir.
behzat ç. birasıdır.
behzat ç. birası değildir.
bursa kültürpark karşısında bulunan şahane birahanedir.
kadınların gitmesi pek hoş karşılanmasa da, yine de rahatsız edilmez kimse.
benim ülkem de üretilmesinden dolayı gurur duyduğum biradır. demek ki yapabiliyormuşuz.
şişli endustri meslek lisesine giderken minubus yolculugumun altında kalan şişlinin losencılısı .
yazın klasik şişe adı altında satılanının tadını daha çok sevdiğim bira. şuan hala klasik satılıyomu bilmiyorum zaten izmirde çok kolay bulunmuyo bulunsa da çevir-aç olanları var. olsun yine severek içiyoruz.
içimi gayet hoş olan bir biradır.. Behzat Ç birası olarak da bilinir, ayrıca Türkiye'nin ilk birası
bundan 2 ay öncesine kadar alsancak'taki tyna adlı mekanda şişesi 3 liraydı.içimi güzel olan ve ayrıca nostaljik şişeleri çıkmış olan bira.
http://img03.blogcu.com/i...f3e4d4045b_1292426847.jpg
anadolu grubunun bana göre çıkardığı en iyi biralardandır tuborg a bu kadar aşina biriyken bomontininde tadı her zaman bende ayrıdır şimdi Çanakkalede olmak vardı... Hey gidi Hey
saint michel lisesi civarında; gezip görülesi nezih bir semt.
efes yanında halt yesin dediğim bira, yüzde yüz malt bence bal özlü. *
sokaklarındaki eski istanbul havası, beni hep mutlu eden, öğle ve akşam vakitleri çok gürültü olan semt.