bugün

eve hırsız girmiş ve tüm eşyaları yükleyip götürmüştür.
ev sahibi eve geldiğinde yere çöker ve düşünmeye başlar "boku yedim napcam ben şimdi".
özellikle karanlıkta yapıldığı takdirde kişiyi mental olarak dinlendiren eylemdir.

edit: çok şanslıyım ki penceresi bile olmayan böyle boş bir odam var.
bazenbalık burcu kadınının tek ihtiyacı olan şeydir.
eğer evde düşünmek için boş bir oda yok ise, acilen boş bir oda edinilmelidir efendim.
hemen her insanın hayatının en az bir döneminde yapmayı çok istedği eylemsi.
boş odada ne düşünülür allasen..

(bkz: iç çamaşırını çıkarıp havada sallamak)
(bkz: dafaiss)
(bkz: orjinal fikirlerin tuvalette akla gelmesi)
alternatifi montla sıçmak olan eylem.
lazım böyle şeyler.
günün sonunda sürmenaj olmakla sonuçlanır.
(bkz: işsizlik)
(bkz: hücre lan bu)
yalnız kalmık öğrencilik halidir ya da bir şeyler üretmek isteyen insanın yaptıklarıdır. şahsen ben çok yaparım bu işi. niye hep "ben" diyorum ki? neyse; kafanı rahatlatmak için çok güzel bir eylemdir.
yalnız kalmak güzeldir çünkü bi insanı kendisinden başka kimse anlamaz dert ortağı kendisidir haliyle.
bugunlerde sıklıkla yaptigin sey. hersey okadar fazla geliyorki cunku. simdi bir de bayrammis. kime bayram. zorla insanlara gulumse bayramlas giyin vs. oyle cok iş ki bana. sessiz odam ilacim benim.
huniyi de kafaya geçirdin mi fotoğraf tamamlanmış olur.düşünmek için boş oda da oturmak şart değildir.
odadan bambaşka biri olarak çıkmak ya da hiç çıkamamakla sonuçlanabilir.
hayatın anlamını bulma amaçlı girişim olabilir. ama peş işe yarayacağını söyleyemeyiz.

neden mi?

görsel
çok sikici bir mantık hatası barındırır bu bomboş oda.
içine girildiğinde artık hiç bir şey boş değildir.
yani, bomboş bir odada oturulmaz aga.oturulunca az biraz dolar yane.
az düşünün la,bir odada oturup bütün gün, bomboş düşünmeyin.
ya neyse, ne bok yerseniz yeyin.
zaten bana ne.
filozofluğa atılan ilk adımdır ama önce birbirine zıt kitapları teker teker okuyup bu fikirleri birbilerleriyle karşılaştırıp doğru olanı bulmak lazım bunun içinde dünya dışına çıkmak yani insanlardan uzak durup düşünmek lazım ama bizim ülkemizde kitap ya hiç okunmaz ya da okuyanlar da tek taraflı okur.
kesinlikle rahatlatacak bir aktivitedir. düşünmek olumlu olumsuz, hayatımızda olup bitenleri düşünmek vicdan muhasebesi yapmak için mühim bir aktivitedir.
bir odanın içinde tüm gün düşünmek, geride bırakılmaya çalışılan olumsuz yaşanmışlıkların yansımasıdır. şayet odanın bomboş olduğu söyleniyorsa mübalağanın ağa babası vardır.
saçlara ak inmesiyle sonuçlanabilecek eylem.
ağır yalnızlık sendromu geçirildiğinin ispatıdır. sabah oturup gün ağarana kadar düşünürsün, düşünürsün. sonuç olarak, elde var sıfır.
(bkz: intihar) çıldırır insan, kanım dondu şerefsizim!