1. 1.
  domino's pizza'nın yeni pizzası. 12 malzemeliymiş. canım çekti reklamlarda amk.
  1 ... legendkiller
 2. 2.
  extravaganazzo'nun yanında tırttır. hele bide chedar peynirli yaptırırsan muhteşem.
  -1 ... sebarstian
 3. 3.
  (bkz: olsa da yesek)
  ... mendoza
 4. 4.
  Az önce sipariş verdiğim ve heyecanla beklediğim pizza.
  1 ... deniiz
 5. 5.
  (bkz: inci yarakos)
  2 ... musikici
 6. 6.
  pizza yemekten öte, insana çok farklı zevkler, tatlar ve duygular yaşatan bir deneyim. içindeki 12 çeşit taptaze ve buram buram aşk kokan malzemesi, gelinlik biz kızın duvağı kadar ince hamuru ve bir bebeğin teni kadar sıcak ve mis kokan cheddar peyniri; bunların birleşiminden doğan o büyüleyici, baş döndürücü kokusu, görüntüsü ve tüm duyulara aynı anda hitap etmesi sonucu insanı bulunduğu ortamdan başka diyarlara götüren enfes lezzet karnavalı. onu yemek bir ibadet, o ayrı bir dünya, o domino's bol malzemos.
  not: tek başınıza kamuya açık bir alanda yemeniz tavsiye edilmez, etraftan ortak duygu paylaşımı olmadığı için, iğneleyici bakışlara ve mahalle baskısına maruz kalabilirsiniz. bizzat yaşanmıştır.
  not 2: yahu neden eksi oy veriyorsun kardeşim, bir derdin mi var domino's la, piyasada rakip falan mısınız pizza hut yönetim kurulu üyesi misin nedir, derdin neyse söyle buluruz bi çare yani.
  not 3: bol malzemos sevenler için: benim yediğim yerler arasında bu pizzayı-ve de diğer çeşitleri- en güzel yapan şube samsun atakum dominos. rize dominos ikinci sırayı alabilir. kesinlikle uğramayın bile diyebileceğim dominoslarsa ordu dominos ve de ankara bahçeli 3. caddedeki dominos. ordu'da yediğim bol malzemos pişmemiş ve az malzemostu. bahçeli ise her seferinde pizzayı yakmayı başarıyor ve içine mide delici özellikte bir yağ koyuyor sanırım.
  3 -1 ... hz havvanin suc ortagi
 7. 7.
  susam gibi gereksiz bir malzeme barındırır. sırf 12 malzemeli demek için pizzaya susam döküyorlar, pizzada susamın işi ne; susam ekmeğe, simite, poğaçaya dökülür.
  1 -1 ... zeusema
 8. 8.
  bugün orta boyunu aldım yedim yanında çıtır tavuk topları da aldım. hepsi 18.90 tl tuttu.
  1 -3 ... howling mad murdock
 9. 9.
  dominos'un bir pizzası.
  ... merveyitavla