bugün

hamburger, pizza.
Soslu fıstık, kaju ve türevleri en sevdiğim biricik aşkım iskender kebap. Bu tipteki şeylerden kopamam.
Çikolata,kuruyemiş,cips.
Ben bu zamana kadar şunun kalorisi az mıdır ve ya çok mudur diye düşündüğümü pek anımsamıyorum..
Stresten fazla kaçırıyorum bazen işte.
lezzetli olan her şey..

ister çekirdek çitle, ister havyar ye, ister sıcak bir ramazan pidesini eve gelene kadar kökle, istersen üç peynirli nefis bir hamburgere dadan.. zenginin ve fakirin buluştuğu tek ortak nokta belki de, zevk aldığı her gıda maddesinin g.tünü büyütmesidir.

kilo vermemize yardımcı olan şeylere bakalım:
- diyet krakerler: kiremit gibi..
- kinoa tohumu: aklı olan adam bunu yemez,
- yağsız süt: suya bir parça sönmüş kireç at, aynı şey..
- salata: erkek jargonundaki karşılığı, sofraya çiçek koymamışsın da, yeşillik olarak bunu koymuşsun.. o salatayı ben, tepeleme tahta kaşıkla konulan pilav, üzerinden yağı damlayan, pabuç kadar bir külbastı ve patates püresiyle yemiyorsam hayata küserim.
Soğuk baklava için kurşun atar kurşun yerim.
Lezzetli olan hersey maalesef. Hayat boyunca lezzetten kalabilmek mi? Sagliksiz/sisman olmak mi? Tercih meselesi
yediğim şeyin ortalama kalorisini bilirim ama hiç çok kalorili diye yemediğim bir şey olmadı. öyle hayat mı geçer yahu?
istisna durumlari saymazsan hicbirsey.
guzel vucut sahibi olmanin bir numarali kurali yediklerine dikkat etmekten gecer.
Spor bile ikinci sirada gelir.
Aslinda aldigin yag-karbonhidrat-protein i hesaplamak kaloriyi hesaplamaktan daha dogrudur.
hamburger diyemem çünkü sağlıklı yanları da var. fakat içindeki şeker ve kaloriyi hesaba katarsak baklavaaaaa,yediklerimden pişman değilim aklım hala yemediklerimde.
Hayatımda hiç biseyin kalorisini düşünerek yemedim. Canımın istedigi herşeyi yiyorum, gayette fitim.
Hatay usulü soslu dürüm döner. Aşk yaşıyorum bunla.
Ben ayip bisey demek istiyorum buraya.
lezzetli olan çoğu şey zaten bol kalorili olduğu için tatlı, et, hamburger falan.
Bol kalorili hiç bir şey yemediğimi farkettim.
En fazlası makarna ve patates kızartması galiba.
Sevgilixzmsmdkdk.

Evet
ekmek arası noodle ruffles ve mayonez, evet bunlar ekmaan arasına girecek.
güncel Önemli Başlıklar