bugün

Yumrukların önünde durmayın ve yere indirmeye çalışın .
Direkt kaçın.
öyle 2 ay salona gidip ben boksörüm diye artislik yapan birisi ise "höyyt" diyin o kaçacaktır yok profesyonel boksör olduğunu biliyorsanız kaçın. kaçamıyorsanız ilk vurusta yere yatıp ölü taklidi yapın.
Kaçmak sizin için en iyisi olacaktır, o tecrübe ve kasla başa çıkamazsınız.
Edit: boksör değilseniz tabi
jui jitsu ogrenin amk adami yere alin orda halledin ya da boks ogrenin.

ben onlari yapamam diyosaniz kacin amk. sporcu adam bebelerle ugrasmaz.
etmeyin. ha ben yaşayabileceklermi yaşadım diyorsanız,tamam. (bkz: allah rahmet eylesin)
boksörle kavga olmaz .
ben askerde biriyle idman yapmıştım .ben yumrukla o tokatla vuruyordu .
yumruk yemeleri çok zor
irlandalı olmamasına dikkat edin.
Kalabalıklara dönüp aranızda irlandalı var mı diye ağlayarak sorun. Yoksa kaçın.
önce rakibinizin pasaportuna bakın.
eğer irlandalıysa ve susuz kalmışsa direkt kaçın.
Eğer profesyonel olarak savunma sporu yapmıyorsanız yapılacak tek bir şey vardır.oda aranıza 4m mesafe koyup elektirikli tabanca ya da tabanca ile vurmaktır.teknolojide erkeklik yoktur.gelişmiş olan kazanır.bu mağara adamları zamanından beri böyledir.
Biber gazı taşıyın, ilk yumruğu yeme riskini göze alıp yakından yüzüne sıkın. Yumruğu yiyip hala ayaktaysanız en az 5 dakika tokat delisi yapabilirsiniz.
dizlerine yukardan aşağı tekmeyle vurun. kırmaya çalışarak şiddet uygulayın.
ardınıza bakmadan kaçın, yakalanırsanız secdeye yatın hiç olmadı.
cebinizde paranız yoksa kalkışmayın öyle şeylere. dişleri falan avucunuza dökecek sonra yaptırmakla uğraşacaksınız. aksarayda ki arkadaş gibi kanallara ihale usulü röportaj verirsiniz en kötü ihtimalle.
yapabilirseniz ilk siz vurun ve o darbede mümkünse herifin aletin üstüne sağlam bir tekme olsun. o da olmazsa eğer aduket atarak oyalayıp kendinizden uzak tutmaya bakın.
çizgili tişört giyen bir esnaf olmayın.
Abdest alın öyle kavga edin yada, cenabet cenabet kavgaya girmeyin zira öteki tarafa mundar gitme ihtimaliniz var.
book sir adlı bir fransız kraliyet üyesi olurlar onlardan zarar gelmez.
sustalı ile karnını deş.
4 yıl boks yapmış bir olarak söyleyebilirim ki yapamazsiniz. Yanlış anlaşılmasın, uzun süre boks yapmış biri çok ekstrem bi durum olmadıkça kimseyle kavga yapmaz, eyvallah hocam, büyüksün der geçer gider. O kavgasını ringde yapar.
kayıt yapan birileri olsun ki sonra biz de izleyebilelim.
irlandalı olmamasına dikkat edin.
dişçiyle anlaşmanız olsun.
nasıl olsa bizim mahalle, esnaf koşar yardıma diye düşünmeyin, sonra yirmi kişi dayak yer oturursunuz.