bugün

bi şarkı ile her kafayı yaşayabileceğinizin en önemli örneğidir. ayrıca queen ve freddie denince akla ilk gelenlerdendir.
Queen'in efsane şarkılarından biridir.
değişik bir yorumu için;

http://www.youtube.com/watch?v=fqymcJRSbxI
Estetik bir unsur barındırmaz. Pop kültürünün getirdiği tonal dizeleri, blues atonalitesiyle karıştırıp yedirmiş şimdiye kadar. Kısaca içine bile sıçmam.

Peşin söyleyeyim de kudurun genç olanlar. Rockın isyankâr ergenleri ve bir kültün değişmeden kalabileceğine inanan maymun iştahlılar.
is this the real love, is this the fantasy gibi sorulara sevk eder. *
inanilmaz bir sarki.
Saheser. Ozellikle o mama yapisi nefis. Ama bismillahin
Ne alaka oldugu cozulememistir. Bilenleri pmye bekleriz.
lisedeyken kankaaaa bir şarkı var şarkıda bismillah diyor ya diye dinletilen, dinleyince ise derinliğine inilen, ne kadar dinlersen dinle farklı bir anlam bulduğun, adam sanki dünyanın anlamını bulmuş da bir şarkı yazmış diye düşündüren şarkıdır.

freddie mercury' e de selam çakmadan geçmek olmaz.

easy come, easy go !

http://www.youtube.com/...
fredi merküri abimizin imzasını atıp gittiği eserlerinden.

carry on , carry on.
bu gece yolculukta 3-4 kez dinlediğim şarkı. Efsaneler arasındadır.
Bugün yine dinlemeden geçemediğim efsanevi parça.
sözlerini anlamlarıyla beraber ezberlediğim şarkıdır.
--spoiler--
bismillah! no, we will not let you go.
(let him go!) bismillah! we will not let you go.
(let him go!) bismillah! we will not let you go.
--spoiler--
queen şaheseri.eminim dünyanın en iyi şarkısıdır.inişleri çıkışları olan parça en sevdiğim parça.
şarkıda geçen bismillah'ın dalga amaçlı mı yoksa şarkıda geçen diğer latince kelimeler gibi farklılık yaratma amaçlı mı kullanıldığını anlamadığım queen'in efsane şarkısı.hergün dinlerim.
bismillah derken ne kastettiğini anlaymadığım queen şarkısı. biri aydınlatırsa sevinirim.
benim açımdan senelerdir kendini eskitmemiş, dünyanın en güzel şarkılarından biri.
yeri her zaman başka olan efsanevi parça. öyle bir dinleyip geçemezsiniz. ya da iş olsun diye dinlettirmez kendini.
open your eyes,
look upt to the skies and see,
amk çok fena şarkı ya.
efsanedir.
fena yapan şarkıdır.
şu an dinlemekte olduğum efsanevi şarkıdır ayrıca.
queen grubunun nadide parçasıdır.

hayatta hiçbir şeyi yarım bırakmamıştım o güne kadar. tabakta yarım kalan yemekle oynuyordum. sol elimin ayasında alnımın solunu almış parmaklarımın arasında saçlarımı kavramıştım. saat 6 yi yenileceğin geçiyordu. zamanın su gibi akmasını istediğim anlardı. canım yemek çekmiyordu aksine açlığım farkındayken. gözlerimi sabit bir noktaya dikmiştim akıp giden akrep ve yelkovanın en üstünde yer alan saniye göstergecine...

o esnada yavaş usul usul döküldü bir bamteli... saçımı yemeğin içinde görünce hepten iştahım kaçmıştı. annem bana yemeğini ye diye seslenirken aslında dikkat ettiğim tek şey saçımın telinin düşüş hızındaki yavaşlığa rağmen havayı yarış ıslığıydı. düşündüğüm tek şey o anda bismillah sesiyle yerle bir oldu. olan olmuştu queen çıkmıştı sahneye ve ben yemekten kaçış yolumu onda bulmuştum.

hakkını vermem gerekiyor kaçmıştım. yemek memek hikayeydi. queen şaheserinin bende bıraktığı tat açlığımı snikers tan daha çabuk yok etmişti. ağlamıştım günler boyu... queen albümü almak için biriktirdiğim bozuklukların hatırasında. şimdi tek tuşa bakan(kısa yol sekmesi) youtube'da bohemian rhaosody dinliyorum... işte buydu sözlük...
bu şarkı yazılıp seslendirildikten sonra diğer sanatçıların freddie'nin huzurunda eğilip şarkı söylemeyi bırakması ve organik tarıma geçmesi gerekirdi.
efsane queen şarkısıdır, glee coverıda mevcuttur.
bok gibi şarkıdır arkadaşlar, öyle mamamimamamama bişeyler diyo, kulağınızı siker sadece.

bu oc daha iyi söylüyo ;

http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg
yazarı freddie mercury' dir. mükemmel bir şarkıdır.