1. 1.
  ankara sakarya caddesi'ndeki blues mekanı. sıcak ve gayet hoş bir ortamı var. zz top amcaların da kocaman bir posterinin olması beni daha bir mest etmiştir. mekana girerken karşılaşılan türkü barlar da olmasa daha güzel olurdu tabi ama elden bişey gelmez.
  1 ... dolayli zarf tumleci
 2. 2.
  izmirde yoklugu hissedilen, olsa da gitsek denilen bardir.
  2 ... tiremisu
 3. 3.
  dün gece bol bol srv ve albert king çalmış güzel mekandır. candır, güzeldir amma ve lakin şu sıralar çok sıcaktır.
  ... wylde
 4. 4.
  sakarya caddesi'nin en eski mekanlarındandır, hatta ankara'nın ilk rock barı olur kendisi. 1989 senesinde açılmıştır. direkt karşısında yer alan meyhanede içen dayılarla karşılıklı siz de içersiniz, duvarında bir de carlos santana resmi vardır gocuman bir tane.
  1 ... pulemjot kalashnikova
 5. 5.
  ankara'nın ilk rock barı ünvanına sahip barımız. iki - üç senedir buraya takılıyordum. kızılaya gidersem mutlaka blues'da içerdim, bir - iki saat dartımı oynar çıkardım. ve çok güzel dostluklar kazandım, mekan sahiplerinden tutun da kemik kadro müdavimlerine kadar herkesin kardeşi gibiydim.

  geçtiğimiz günlerde acı haberi bir facebook daveti olarak aldım. "blues'a veda" başlığında... istanbul'da bu hafta sonu kapanacak mekanlar gibi bizim ilk göz ağrımız da bu hafta sonu kapanıyor maalesef.

  ne diyeyim; kelimeler boğazımda düğümlendi, başta firuze abla ve ogün abi olmak üzere şimdiye kadar yolu ankara blues'a düşmüş herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

  bu cuma başlayıp pazar gecesine kadar sürecek veda etkinliğine de herkesi bekleriz;

  blues bar
  1 ... therapyisexpensivebeerischeap