bugün

yeni sezonu yayınlandı. ilk bölümünü şimdi izledim. çok basit ve saçma ama çok güzel...
6. sezonu 15 Haziran'da netflix'te yayınlanmaya başlayacak olan efsane dizi...
ilk seferde domuza t*vüz etmeseydi midem bulandı.
Haziran ayında yeni sezonu yayınlanacak olan dizinin fragmanı, buyurun...

https://youtu.be/5ib3xDTeee4
Son sezonu zaten 3 bölümden ibaret.

Hiç bölüm felan olmasın ozaman artık gurban?
sezon başına bölüm sayılarını azaltmadıkları sürece kalite düşüşü devam edecek olan netflix dizisi.
yeni bölümlerinin çekilmemesini üzüntü ve esefle karşıladığım muhteşem bir dizi. her modern insanın izlemesi gerekir zannımca...
(bkz: hang the dj)
ilk 2 sezon güzeldi. Ondan sonra netflix satın alıp bi güzel sikti.
Keşke hafızamı kaybetsem de tekrar baştan izlesem dediğim dizi. Bir diğeri de 11.22.63.
Filmini bitiremedim. Delirtene kadar ayni yere sardi. En sonunda cinnet gecirip kumandi kirdim.
son zamanlarda izlediğim en fantastik dizi diyebilirim. müthiş bir emek var ortada.
insanlığın mevcut gidişatla nasıl bir gelecekte yaşayacağını ve aslında ne kadar bize ters şeyleri benimsemeye çalıştığımızı bize anlatmaya çalışan mini filmlerden oluşan seri.
Waldo için bile izlemeye değecek dizidir.
the entire history of you, san junipero ve black museum bölümleri harikadır.
5. sezonu hariç bütün sezonları harika olan dizi. Dizi arayanlar kesin izlesin.
Çok manyak birşey bu.
güzel dizi. Sezon 5 bölüm 1 striking vipers, çok fazla subliminal mesaj içeriyor ve de çoğu insanın yaşadığı bir olaydan bahsediyor.
6. sezonun asla çekilmeyeceği dizidir.
3. sezon bilmem kaçıncı bölümü iki lezbiyenin hikayesi bütün sezonun en kötü bölümüdür. öncelikle dizi teknolojinin kötü yanlarını anlatıyor bu bölümde ne bok anlattığı da belli değil. ha bide yorumlara bölümü beğenmeyenlere cevap yazan bi gay/lezbiyen ne boksa atarlanmış yok sen git türk dizileri izle amariga da lezbiyenlik normal diye. yav bir dizi / filmde lezbiyen ve ya gay olduğu için o yapımın güzel olması gerekmez gay arkadaşlar. az adam olun.
Durup dururken yine 5.sezonun kötülüğü aklıma geldi, boş yere sinirleneceğime burada nefret kusayım dedim.
Bence senarist, yönetmen, yapımcı falan kim varsa toplanmış, bu muhteşem diziyi nasıl berbat edebiliriz diye düşünmüş. Bunun başka bir açıklaması yok.
Bir bölüme Sherlock'tan iyi bir oyuncu araklarız, bir bölüme çok ünlü birini koyarız böyle kaytarırız demişler de asla olmamış.
son bölüm nefretim asla sönmez. Biz hanna montana izlemek istesek, hanna montana izleriz kardeşim.
birbirinden bağımsız bölümler ve konular işlediği için beni cezbetmeyen dizidir. Bazı bölümler ilgimi çekmiş bazıları çekmemiştir, bu yüzden izlemek yoruyor. Diğer bölümde aynı ekibi ve konuyu görmeyeceksem film izlerim abi.
Son sezonu beklendiği etkiyi yaratamadı ama iyiydi. Önceki sezonlar da izlemeye değer.
Son sezonu olmamış dedirten dizi. Ay bilmiyorum.
insanın ruhunu tokatlayacak derecede çarpıcı bölümlere sahip olan dizidir. Özellikle üçüncü sezonu rahatsız edici şekilde başarılı. insan bir bölüm izledikten sonra uzaklara dalıp içinden lan acaba diye geçirmeden edemiyor.
güncel Önemli Başlıklar