1. 1.
  deepwebde kullandığım kadar bitcoins ile yaklaşık olarak bi hundai i 30 gelirdi.
  ... aslankaraeski
 2. 1.
  An itibariyle 10.6m satoshi yani 740$.

  Beyler bayanlar tanesi 1000$'ı görme potansiyeli var. 9 saat içerisinde 80$lık artış gösterdi hala geç kalınmış değil girebilen imkanı olan varsa hiç düşünmesin direkt alım yapsın.

  Edit: bu ayın 13'ünde hard fork var. O zamana kadar alıma açık.
  ... yami marik
 3. 2.
  bitcoin cash
  ... yami marik
 4. 3.
  Yarınki hard fork'a kadar paramı 10'a katlamasını ümit ettiğim geleceğin şimdiden gerçek bitcoin'i olma yolunda emin adımlarla ilerleyen cryptocurrency. Düşük komisyon, kolay mining, hızlı transfer, 8mb'lık veri boyutu ile amiral bir sanal parada olması gereken her şeyi vadediyor.

  2 gün içerisinde 10m sat'tan 30m sat'a üç kat değer kazandı. Umarız yarından sonra btc'nin yarısı kadar duruma gelir.
  ... yami marik
 5. 4.
  Forkuna son 20 saat kaldı.

  https://cash.coin.dance/

  Bu zaman diliminde uyumak yok keza son bir altın vuruş deneyecektir roger ve ekibi. Tahminim 0.5 btc barajını aşacakları yönünde olacak. son bir karla satıp btc'nin yükselmesini bekleyeceğiz.
  ... yami marik
 6. 6.
  An itibariyle birim fiyatı 1600$'dan işlem gören kripto para.

  bitcoin cash

  Bitcoin zengini Roger ver sürekli olarak bitcoin üzerinden yapılan işlemlerde transfer ücreti meblağının oldukça yüksek olduğunu bahane ederek bitcoin cash'i ana kripto para birimi olarak görmeye ve göstermeye kararlı.

  bitcoin cash

  Bu fotoğraf da eylül ayından. Soldan sağa craig steven wright'ı (bilişim uzmanı), jihan wu'yu (bitcoin cash'in mühendisi) ve calvin ayre'i (iş adamı) görüyorsunuz. Altta yazanı okuduğunuzda Bitcoin'i bitirmeye yeminli gibi görünüyorlar.

  Sosyal medya hesaplarından ise ekseriyetle, Kripto para dünyasında güçlü bir devrim mottosu adı altında Mayıs 2018'i işaret ediyorlar. Bu bir spekülasyon ya da manipülasyon olabilir mi? Evet olabilir. Keza bunun bir benzerini, bitcoin'in iptal edilen segwit2x hard forku sonrasında yaklaşık 2 hafta önceki bitcoin cash adjustable blocksize cap hard forku muhabbeti ayağına yapılan reklamda ve bir grup çinli madenci topluluğunca gerçekleştirilen yoğun pump & dump dalgasında görmüştük. Peki bu olay sonucunda ne oldu? Bitcoin cash'in spekülasyon önceki durağan fiyatı 600$'dı. Şimdi kaç demiştik? 1600$.

  Şu cryptocurrency dünyasını az çok biliyorsanız roger ver'in bu şeytan üçlüsü ile sıkı dost olduğunu da biliyor olmanız gerek. şayet olur da bir gün roger elindeki bütün servetini (yaklaşık 50k btc serveti olduğu söyleniyor) büyük kripto para borsalarında bitcoin cash'e çevirirse bütün dengeleri alt üst edebilir. Ve eminim ki eğer bu olursa, madencilerin yarattığı etkiden çok daha büyük olacaktır.

  https://youtu.be/vazaD9Zmouc
  1 ... solvet cosmos in favilla
 7. 7.
  bitcoin cash

  Yine yanılmamışım.

  Twit 5 saat öncesine ait. 10 saat önce gördüm bu senaryoyu.

  (#38306959)

  O değil de ciddi manada, özellikle küçük yatırımcılardan ziyade balinalarca bcash için 0.140 btc bandında müthiş bir destek var. Btc'nin birim fiyat olarak tether bazında 9k$lardan 11k$lara pumplanmasına rağmen bcash'in değerinin bu bahsettiğim sınırın altına inmesini kesinlikle istemiyorlar.

  siz hiç farkına varmasanız da aralarındaki bu savaş arka planda yumruk yumruğa devam ediyor.
  2 ... solvet cosmos in favilla
 8. 8.
  aldığım anda düşmeye başlamıştır neye elimizi atsak kuruyor amk.
  2 ... dinleyin ulan bebeler
 9. 9.
  aralık yakalayıp 0.3 -0.35 oranında yatırım amaçlı edinmek istediğim kripto.
  vebitcoin.com adresinden üyelik oluşturuyorum, daha mantıklı bir site var ise gelen kutuma bekliyorum.
  ... keyffss
 10. 10.
  roger ver'in keriz silkeleme aracıdır. hiç bulaşmamak gerek. zamanında 42 bin lira zarar edip sütten ağzı yanan biri olarak konuşuyorum.
  1 -1 ... birseruvenindahasonunageldik