Çoğu erkeğin hayalidir. 2 kadın bir adama hayır demez. Belki 3-5 kadın da olabilir.
güzeldir. yani benimki güzeldi. bir daha olsa bir daha takılırım böyle bir kızla. zevk ve estetik sahibi bireyler. tabii şunu da söyleyeyim; o zamanlar iki kızla birlikte olma gibi bir düşüncem yoktu. zaten o da sadece beni istiyordu. bir nevi aşk yaşıyorduk işte anlayacağın. sonra durumlar değişti. artık aradığım biseksüel kızlar ikinci kızı isteyen kızlar. yoksa birlikte olmuyoruz. bunu türkiye şartlarında gerçekleştirmenin zor olduğunu biliyorum, fakat zaten özgürlük düşkünü yalnızlığı seven birisi olduğum için sıkıntı yok.
iyidir iyi. alirim bi dal.
Kızların bazıları dikkat çekmek için biseksüelim der, işin içine girince (!) bir de bakarsınız ki neredeyse aseksüel. Yani özetle taklitlerinden sakınınız.
Her kuşu siktik bir leylek kaldı sanki.
Şahsımın kız versiyonu
Yalarun.
Değerini bilmeyenler utansındır.
Yatakta üç kişi sarılıp uyumanıza neden olacak harika kızdır.

Kız sevgilisi de biseksüel ise o zaman... Neyse botsvana düzlüklerinde işler kızışıyor.
Gayet Harika kadındır.
Siz ve başka bir kadın ile birlikte sevişebilir ve tanıdıklarıma göre çok ateşli olurlar.
olmaz olsun böyle kız. cinsel açıdan sürekli fikir değiştirirler. er kişi helak olur bunlarla uğraşmaktan.
Liseli ise dikkat çekmek için yapması muhtemeldir. Bir de biseksüelliğin sadece fizyolojik bir olay değil düşünce ile de olduğunu söylerler bunlar. Kısacası akılları birkaç seneye başlarına gelir umarım.
en sevdiğim kız. yaşam arkadaşım. hayatımın anlamı...
dili pabuç gibidir.
iş attıgınız kızı bir gün onun yatağında bulabilme ihtimalinizin olduğu tiptir, arkadaştır, kızdır.
biseksüel erkek kadar sex potansiyeli yüksek kızdır.
(bkz: frida kahlo)
hayat herşeye rağmene güzel cümlesini kurma sebebimdir. gece gece nerelere sürükledin yine beni coupling ?
üçlüye olumlu bakacak kızdır. (2 kadın 1 adam).
genellikle biseksüel erkek ne kadar iticiyse, biseksüel kadın da o kadar çekicidir. gariptir.
her nimetten faydalanır.
(bkz: Vicky Cristina Barcelona)
her iki cinse karşı ilgi duyması ona hayvansı bir cazibe katar.
Ateşli kızdır.
Her iki cinsle de ilişkiye giren ve her iki cinse de ilgi duyan kişi.bari baştan söyleseydin kızım ya.