bugün

özlem ve hasret hem sancılı hem de umut dolu duygulardır. hasretin sonunda vuslat yoksa istisnasız her şey yarım kalır.
Burnunun dibindeki insanı özleyip, özlemini gideremediğin acı bir histir. Bunca zamandır ilk defa birine hislerim varken aşırı derece de inadım tuttu. Bana karşı olan tavrına karşılık her ne kadar istiyor ve özlüyor olsam da asla belli etmiyorum. Varsın en özlediğim ama ulaşmak için kılımı zerre kıpırdatmadığım olsun. Bu da böyle geçmişimde kalsın..
Bokumu ye hahaha dedirtir.
Geçiyor.
bazen öyle bir hal alır ki, ne yapsan durduramazsın.
yavaş yavaş kuruyan bir göl gibi parça parça azalırsın.
her şeyi kaybedersin hatta kendini bile kaybedersin ama onu asla.
hiç görmediğim birisini, hiç gitmediğim bir yerleri özlüyorum sürekli. belki bir gün kavuşuruz.
Sadece o kişiye değil, o kişiyle yaşanmamış olanlara da duyulan özlemdir
ben onu özlerken umarım başkası ona çakmıyordur ya öyleyse üzülürüm.
Dünyanın en zor eylemlerinden biri.

Özlediğine kavuşamayacağını bilmek hele.
pek sıklıkla yaşamadığım, yaşadığımda ise aşırı fazla yaşadığım bir his.
şahsı değil de o sahısla yapabilecekken yapamadığın şeylerin yoksunluğu insanı üzüyor.
En sevdiğim can dostum kankimi özledim mesela en son bir hafta önce görüşmüştük.
ve gururu yine ve yine ayaklar altına alıp, yarın ölürsem içimde bu kalarak ölmek istemiyorum diye düşünüp mesaj atmama vesile olan bu özlem.
sonu yine hüsran oldu arkadaslar. Allah bana akıl, fikir ve unutma kolaylığı versin. ona da hayatındaki kişi ile mutluluk nasip etsin.
eski türkiyeyi özlüyorum 2 tlye bir litre süt, 2.5 tlye tost ekmeği, 2.5 tlye çamaşır suyu, 70 kuruşa bulaşık süngeri, tanesi 35 kuruştan yumurta alabiliyor; 20 tlye dişarıda yemek yiyebiliyorduk.
Demişsiniz ya mutlu bekleyişse birini özlerken veya hasret çekerken bilemezsin mutlu mu olacak mutsuz mu olacak o an özlenmesşi gerekir özlersin hasret çekersin sonucu nasıl biterse bitsin.