bugün

(bkz: Baretta f92)
Asla tutukluk yapmaz, çıplak namlu olduğu için namlu ısınmaz, mermi seçmez.

Dezavantajları, nişan alması zor, bu silah 1.90 lık ayılara göre yapıldığı için kabzesi kaba ve elle uyumu zayıf.

Sonuç. Silahlar hakkında epey tecrübesi olan birisi olarak bu silahın dünya üzerindeki en iyi 9 mm silah olduğuna eminim.

Edit. Başlık başa.
direk mpt alırım. Yanina da winchester lever action tüfek ve swiss wesson tabanca. Abartmıyorum kredi bile çekerim.
B-5-1. Rambo gibi dolaşıcam.
beretta f92 güzel silah gerçekten. ama benim tercihim glock 19. sırf xray den sorunsuzca geçiyor mu yoksa bu bir şehir efsanesi mi onu test etmek istiyorum.
(bkz: steyr aug)

tabanca, fişekli tüfek gibi silahları bireysel silahlanma gelmeden de alabilirsiniz.
glock alırım. fakat ağzında mermiyle taşıyacak arkadaşlar abdest falan aldıklarında ayaklarına sıkabilirler. abdestsiz pezevenklere bir şey olmuyor.
Cheytac m-200.Hayalimdeki silah , siradan bir keskin nisanciya 2500 metre tek atis garantisi veriyor yapan firma , abd piyasasinda fiyatlari 30.000 dolar civarinda , silahin salt hali 12.000 dolar ekipmanlari (nem ruzgar olcer falan iste) 18.000 dolar değerinde.Tam bir +9 sniper itemi yani.

Entry nick yapalim biraz.
görsel
Güzel bir sniper a Hayır demem.
(bkz: cobra)

https://encrypted-tbn2.gs...lSmzKvTgfL9Q3P3nuKHQOCtA7
Şöyle bir şey fena olmaz.
Yanına bir de parabellum bulabilirsem iyi bir takım oluşturabilirim sanırım.
görsel
(bkz: bilim ilim irfan)
Bora 12 evet. Satılmasa da almak isterdim.

Edit hayaller bora 12 gerçekler havalı tüfek.
Smith Wesson 357 magnum tabiki. işleme de yaptırırım.

https://encrypted-tbn0.gs...bpCJefUxNXQwNRw4MnMCvKtZ6
hem pratiklik hem de taşımasının rahatlığından ötürü beretta pico veya ona benzer bir mini tabancadır, çek vur rahatlıkla bir yere sakla ya da palto altından kullan mis gibi. gönül ister ki bir glock 18 veya sırf asaletli duruşundan ötürü bir 44 lük magnum sahibi olmak ya da herhangi bir tüfek ama gel gelelim bireysel silahlanma olsa bile fiyatları cep yakacağından piyasa ziganalar ve yavuz 16 ve kırıkkalelere kalacak.
görsel

Yahut ww2 görmüş luger.
Desert eagle alırdım galiba. Neden diye soracak olursanız tek bildiğim silah bu. şeytanı uyandırma kitabında adından o kadar söz ettirdiğine göre iyi bir şey olmalı.
AK 47. Sadece Onunlada Sınırlı Değil Aq Yırtık Siyah Tshirt, Kırmızı Kurdele, Postal. Ağızda Uzun Marlboro ile Yağdırırım. bu ibneler her an bi yerden çıkabilir tetikte olmak lazım ha bide 10 sandık mühimmat. ALLAH TÜRK'ü Korusun Bize Güç Versin.
Silah grubunda sayılırsa tank.
Yoksa uzi. Şarjor ve hız çok önemli. Biraz isabetsiz ve güçsüz vurur ama taşıması m16 yada ak47 den daha çok kolaydır.
Roket atar.
biz düz adamız, glock'tan ötesi bizi bozar.
Taramalı. Tufuufufufu.
Colt 1911, FN FiveSeven, Glock 17.

Operasyonal olarak en iyisi fn iken ülkemiz şartlarını göz önüne aldığımızda glock basit yapısı, hafifliği ve stabilliği gibi konularda öne geçmektedir. 1911 ise şarjörlü bir tabanca için inanılmaz bir durdurucu güce sahip olan .45 acp mühimmatı ile değdiğii yere gül bahçesi oluşturmasıyla kullanıcısını mest etmektedir.
görsel
evet. bu tamamen kendimi koruma amaçlı.
(bkz: Scar 20)
güncel Önemli Başlıklar