bugün

(bkz: çükünü kopartırım)
tadına varmadan yenilen ayaküstü yemek kadar zevk alabilir.
ticari zekasi yuksek dahi derecesine bir mertebe kala akusu bosalan çük.
dikkat isteyen bir aktivitedir. kendimden biliyorum.
pezevenk olabilir. dogrusu gercekten cok zor bir meslektir. idaresi zor. aranizda pezevenk varsa bi adres falan versin de helal olsuna geleyim. baska bi niyetim olmiycak, söz.
piçliğin master'ını yapmıştır. bir gün asıl mutluluğun bu olmadığını anlayacaktır.
has erkektir. ne o oyle tek kaktus. hayat mi gecer a.q?
Gün gelir devran döner horoz domalır tavuk gömer demek istediğim erkek.
hızını alamayıp kız kardeşine önerilerde bulunabilecek erkek modelidir.
bu genelde sevgilin yokken ısınma evrelerinde görülür. bir kızla konuşursun başka kızlarda seninle konuşur sende birkaç kızla takılmış olursun ve sonunda birini seçersin. belirli bir yaşa kadar hep böyle olmuştur.

şimdi geldim 24yaşına ne uğraşaçağım o kadar kızla biri gelir biri gider mantığı var tabi. eskimişiz artık.
aslında hiçbiriyle tam mânâda "bir şey" olamayan adamdır.

ne diyoruz: "çok kadın hiç kadındır oğlum, yalnızlıktır sonu."
daha beyler idare edicek bir tane kiz bulamiyorken
bazirlarinin birden cok kizi idare etmesi kul hakkina girer bence.
çok erken yaşlarda sevişme tanımı bile yokken yapılan bir şey. şimdi yirmilerde kıza biraz yakınlaşırsın, belki beraberliği denersin fakat en mutlu olduğun, aşkı hissettiğin ve seni tamamlayan kızla birlikte devam edersin.
"eski yetkili" değildir.
kadınlara iyi para yediriyordur. yoksa illaki biri anlar.
erkek değil gavattır o. lütfen gavatı adabıyle kullanın!
eski yetkilidir.
şarjı iyi gidiyordur piçin.
Yaklaşın yamacıma gençler: overlok makinası ayağınıza geldi.

bu işin bir kaç püf noktası var. Diyelim ki 3 kız arkadaşınız var. Kesinlikle internet kullanmadığınızı belirtin, yakalanmamak için bu şart. Veya çok nadir takıldığınızı söyleyin ki sizinle oradan bağlantıya geçmeleri sakıncalı olabilir. 2 hattınız olsun farklı gsm şirketlerinden. Birisiyle konuşurken öbürü mutlaka kesişecek meşgul telefon kadınların şüphe mekanizmasını harekete geçirir. Çok mekan bilmelisiniz, çok uyanık olmalısınız. Telefonunuzu kilitleyin, şifreleyin. Diğeriyle buluşacaksınız öbürüne telefonla ilgilenemeyecek aktiviteler mazeret gösterin ki sizi rahatsız etmesin. Kalabalık yerlerden uzak durun sakin yerleri tercih edin ki arkadaşlarına yakalanmayın.

azcık akıllı olun amına koyim sonra yakalanıyorsunuz bize güvenmiyorlar.

bol şanslar dilerim.
idare eden erkek değil aslında kadınlardır. yakın zamanda yanında hiç kız kalmaz bu adamın.
Hep kıskandığım piçtir. Piç diyorum kusura bakma, işin ıçinde piçlik varki idare edebiliyorsun birden fazlasını.
Öncelikle birçok farklı yerde çevresi olan erkektir. Çünkü bir çevreden en çok bir kız gelir yoksa haftasını bile almaz dıdısının dıdısından diğer kızları yada kızı öğrenmesi. Rainheart ın dediği unsurları bidaha yazmaya gerek yok heralde adam işi biliyo. Ya telefon kullanmadığınıza inandırın yada iki hattınız olsun. Ayrıca mantıklı bir işinizin uğraşınızın da olması gerekir. Yoksa boş beleş işsiz bir öğrenciyseniz boş vaktiniz çok demektir. Buda kızların her istediğinde geçerli nedenleriniz olmadan zorunlu olarak buluşmanız ve kızlar için çok fazla para harcamanız anlamına gelir. Ama işiniz varsa vakti sınırlı biriyseniz bunu ortaya koyarak kızların hepsiylede istediğiniz zaman buluşursunuz hatta arada sırada sadece siz çağırdığınızdan dolayı onun için bu değerli olur hesabıda kitlersiniz ve tabii olarak hiçbiri çakışmaz. Bu kadar taktik yeter size de zaten bunu yapan master degree kardeşlerim için söylüyorum; bu işin en zevkli yanı kafan atınca ikisini hatta üçünü aynı mekana çağırıp uzaktan üçüncü dünya savaşını izlemek.
genelde hepsini birden kaybeden ya da bir yerden sonra kendi istediği için yalnız kalan erkektir.

bayar bir noktadan sonra bu durum.
birden fazla erkeği idare eden kadın la aynı işi yapmaktadır.
sıkıntıdır. çekilecek bela değil. bulaşmayın.