bugün

yine sıkıldık bütün kahpeliklerden yalanlardan dolanlardan olur olmaz şeylerden beklentilerden yorgunluklardan umutsuzluktan açtık seni. çoğul konuştuğuma bakmayın yalnızım evde. yalnızım ama bir o kadar boğazıma kadar tıklım tıklım doluyum. şerefe dostlar.
gercek iki biraynan dadindan yinmez.
vazgeçilmezler arasındadır. yalnızlığa, mutluluğa, dertli bünyeye, dostlarla muhabbetin fonuna iyi giden, radyo gibi olan ama aslında radyo olmayan fmdir.

hala tanışmadıysanız de haydi buyrum :

http://www.bira.fm/
88 frekansının bu akşam muhteşem olduğu güzel radyodur.
az önce

sevgili birafm,
hataydaki patlamayla ilgili iki kelam bişey yazsaydınız keşke.

diye mesaj attığım,

sevgili mavi ışık,
bizim asabımız bazen bizim sayfaya pek sığmıyor. O durumlarda genelde kendi kişisel alanlarımızda gerçek isimlerimizle kendimizi ifade ediyoruz. Şahsen böylesi daha samimi ve daha etkili geliyor.

diye cevap aldığım sitedir.

yine de bir şeyler söylemeleri gerekirdi diye düşünüyorum.
bu durumda sessiz kalan herkesi kınıyorum.

zaten başımıza ne geldiyse bu suskunluğumuzdan geldi.

edit : sevgili bira fm admini sözlükte yazdıklarımı anında okumuş bana gecenin bir vaktinde uzun uzun açıklayıcı bir mesaj yazmışıtır.
duyarlılığı için ona teşekkür ediyorum.
sinirlerin hassas olduğu bir anda yanlış yere çattım sanırım, affola.
nternet alemindeki en güzel şeylerden biri olan radyo bozuntusudur. güzel müzikleri bulup dinlettirir insana. güzel kafalar yaşarsınız. efkarlanır, eğlenir, güler yada ağlarsınız. kısacası bayılacağınız bi site.
meyhane kanalında alkol yasağını protesto ediyor kendince. evyallah.
birasının üzerine tıklayınca yasak diyor, beş altı kez tıklayınca birayı görebiliyorsunuz. ilk açtığımda protesto olduğunu anlamadım ve bunu da mı yasakladılar dedim. yasaklara hayır.
biraya tıklayınca şok oldum,
kendi biramı içtim,
sonra tekrar tıkladım, baya baya sert bir şekilde yasak dedi !
ısrarlar sonucu içiyorsun !
yasak
y- a- s- a- k**
An itibariyle Kazım Koyuncu parçaları çalan internet radyosudur.
Kötü haberler vereceğini duyuran internet radyosudur. Reklam filan alacaklarsa alsınlar da kapatıp gitmesinler tezgahı arkadaş.
aşırı partizan internet radyosundur. hergün açıyorum dinliyorum mutlaka ama umarım kapanırlar, amaç müzik, partizanlık istesem levent kırca dinlerim.
7. tıklamadan sonra size bir bira sunan saygılı web fikri.
gezi olayları nedeniyle grev yapan radyodur. Genco Erkal' la da alt metini vermiştir. sevilir.
içkiyi bıraktım da bunu bırakamadım arkadaş. playlistlerinin hastası oldum. tekrar tekrar dinler dururum hala.

ayrıca en başta içki isterken dayının her tıklamada; "yasak, türkçe "ye" "a" "se" "a" "ke" yasak. sen taktın sen. sen ne anarşist herifsin. güle güle özgür insan. hayırlı yolculuklar anam. yürü lan." deyip içkiyi vermesi de ayrı bir hoşuma gitti.
işyerinde dinlenebilecek en güzel sitedir. tek geçerim.
malesef yolun sonuna gelen internet radyosu.
efsanedir. ve de oyle kalacaktir...
alkol yasası sebebiyle bu gece son yayınını yapan güzel radyo, dostum ve kardeşim.

bu radyonun kapatılmasında emeği geçen herkesin tek tek amına koyuyum.
kapanıyormuş ayıptır, ayıp. böyle yaparak muhalif diyalektiği çoşturmaktan başka birşey yapamazsınız devam edin anam devam edin.
efsaneler ölmez. az mı dinlerdin tek i.
"hayırdır .mına koyayım" dedirten radyo. niye kapanıyor lan? noluyoruz? küserim yemin ediyorum. yapmayın böyle şeyler.
orjinal ve insanin on anki ruh haline uygun parcalar calabilen tasarimiylada mukemmel bi site. android uygulamasi da varmis sitesi kadar mukemmel olmasa da. bide gece 2 de (bugun) kapaniyormus anlamsiz. * *
97 frekansından son yayınını yapan radyo. dinlemeye değer. 2 ye kadar sürecekmiş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar