bugün

insanların analarını, babalarını aile bireylerini bırakın. En gıcık olduğum şey. Bi yazardan tiksinebilirsin de konudan alakasız akrabalar nedir ya?
Analara kurban olun.
görsel

aslında şair burada kendine küfrediyor.
Acizliktir... nokta.
Uludağ sözlük gibi oldukça nezihhhh bir ortamda yazarlık yapan saygıdeğer yazarlara hiç ama hiç yakışmayan bir davranıştır, evet.
annesi ölmüş ise daha bir üzücüdür.
Olum siz ne yaşıyorsunuz ya amk yerinde.
Ayıptır olum yapmayın şöyle şeyler.
herhangi birinin aile bireyine küfür etmek agir varosluk göstergesi.
bunun gibi birisine karşılık vermeye değmez. zaten karşılık versen olay uzar ve veya şikayet ne eder vs. bu tarz şeylerle hiç uğraşasım yok
görsel
Şu cevabı vermek olasıdır.
Olmaması gereken şey.Varsa derdin adama mesaj atarsın güzel şekilde işini halledersin.
önce kendisine küfredilir. sonra ağzına biber sürülür.
Bir yazarın şahsıma gerçekleştirip kendisini pişkince savunmaya devam ettiği hata.
17 senedir sözlükteyim, kimseye hakaret etmedim, sevmediğim adamı, takımı, yazarı bile saygı ve format çerçevesinde eleştirdim. Tüm bu gerçeklere rağmen 4 çirkin ruh, ikisi öldükten sonra, anneme hakaret etti.
Bu çirkin, saygısız ruhları Allah’ a havale ediyor ve gereken cezayı çekeceklerine inanıyorum.
Bir anneye küfretmek kimsenin savunamayacağı çirkinliktir. Sadece ruhu ve kalbi kötülük dolu bir yaratık yapıp savunabilir kendini.
Hoş bir davranış değildir.

Atakergit dediği gibi afedersin p*çliktir.
yavşakların yaptığı hödü eylemi şüphesiz.. yapraklıya bende sövmüştüm ama hak etmişti sjsj.. anneme sövmüştü oda..
TC.'de 20.000 türkish liras ,uzlaşma bedeli..
mahkemeye gider kaybederseniz mahkemenin takdir ettiği parayı faizi ile öder,mahkeme ve avukat masraflarını ödersiniz.

sonrası hakaret davasını kazanan mağdur size ayrıca tazminat davası açar bu 100-150 bin liraya kadar olabilir hatta fazlası.

eğer sakat kelam edecekseniz vpn ile tarayıcı girişi yapın, e-mail adresinizi de vpn ortamında alın,o adresi hiç bir zaman vpn olmayan ortamda kullanmayın.

şuna dikkat edin eylem yapılan platformun yada tarayıcının (tarayıcı uluslararası yasalara göre davranır ,merkezi ülkesinde suç olmayan eylemi için bilgi vermez)türkiye temsilciliği olmaması gerekiyor.başka ülkelerde ki insanlara zarar veren paylaşım yaparsanız ki paylaşımınız o ülkede yasasına göre suçsa sizde o ülkeye seyahat ederseniz ,o ülkeye girdiğiniz anda tutuklanır,verilen cezayı ödersiniz,hapis-para cezası gibi.
uluslararası sözleşmelerde imzası olmayan ülkelerden giriş yaparsanız bir şey olmaz.
aslında küfre,hakarete değmez..

çoğu avukat ülkemizde bu eylemleri %50-50 masraflar avukata ait takip ediyor.

eğer böyle bir avukata rastlarsanız ceza almazsınız ,canlı yayında osuran avukat bunlardan bir tanesi.
Bu işi mesele haline getirmiş sanal pisliklerde var,onlarda ayrı.
(bkz: allah akıl fikir versin)
Ergen veya trol işidir.
Buranın ortamı bi parça inci sözlüğe yaklaştığı için normalleşen durum.