bugün

Benim şifreyi bende unuttuğum için bir yerlere not alırım. Evdeki herkes şifremi bilir. Zaten basit olur benim şifre. Sadece ekrana elim değince karışıyor tel diye koydum. Yoksa benim telefon elden ele geziyor. Yazık.
iznim olmadan girilmesin diye.kimseye de söylemem.mesela 6 aydır aynı şifreyi kullanıyorum kimse bilmiyor daha.öğrenilirse eski şifremle vedalaşmak zor gelebilir bana.
evde ya da okulda özelimizi çok merak eden tipler mevcut. özellikle de okulda.lisede yaşadım kız utanmadan "telefonunu alabilir miyim fotoğraflarına bakacağım" dedi amk kaşarı. kısacası özelimi kimsenin okumasını istemiyorum. adı üstünde benim özelim.
çünkü canım oyle istiyor.
Demekki görülmesini istemedikleri birşeyler olabilir...
Bilmiyorum ama ben Uğraşamam..
telefona galerideki yogun ciplaklik, mesajlardaki yogun cinsellikten karsi tarafi korumak uzere sifre konur. o da yetmez uygulama ozelinde de konulmalidir, bu sekilde kendinizi de karsi tarafi da daha iyi korumus olursunuz
Kilitsiz telefonun düşüncelerinizin okunmasından farkı yoktur. Telefonlar insanların biraz da kara kutusu gibi oldu. Mesajlar, fotoğraflar derken ciddi anlamda özel veriler tutuyoruz. Bu verilen reklam amacıyla işlenmesi başka, birinin eline geçtiğinde kullanılması bambaşka senaryolar.
Kontrolüm dışında birilerini araması. Olmadık uygulamara girip hareket yaratması.