bugün

bir zahmet yüzde bilmem kaçlık ekonomik büyümeler vatandaşın cebinde hissedilsin.
sandık başında istenilen isteklerdir.
Konuşabilen bir dilin tek dostu, dinlemesini bile bilen bir kulaktir. Ne zaman bu kadar nankör oldu yurdum insanı bunu anlamakta cok zorlaniyorum. Gelecek başbakan en az şimdiki kadar yapılan haksız eleştirilere ve iftiralara rağmen vatan için çalışabilsin zaten yeter...
gelenin gideni aratmayacak olanından olsun.
halkına ayar vermeye çalışmasın, onlardan biri olsun.
büyük devletlerin köpeği olmasın.
mecliste, atatürk resminin ve türk bayrağının önünde millete, haram parasıyla aldığı yazlığında, peygamber donuyla okey oynarkenki üslübuyla seslenmesin.

*bu, hakaret içermeyen bir entry'dir, istediğin kadar okuyabilirsin, zira ben yalnızca gelecekten bahsediyorum, şu an ile ilgili tek bir kelime etmedim. "anlayana sivrisinek saz"a selam olsun.
bu seferde babanıda al gıt demesını canı gonelden ıstıyoruz.
ogluna gemı degılde belkı bır koy bır kasaba alırsa daha cok gozumuze gırecegını dusunuyoruz
kısın komur yerıne ufo dagıtmasını ıstıyoruz
ha bide mümkünse üniversite harcları yuzde 300 oranında zamlansız
Allah basımızdan eksık etmesın der babamızıda alır gıderız.
(bkz: babayı almak)
ab'den vazgeçsin gereğini yapsın, nato'dan çıkarsın bu ülkeyi natocu paşaları da emekli etsin, apo'nun gırtlağına ilmeği taksın, yabancı ülkelerin değil halkın gözünün içine baksın, sivil özgürlükçü bir anayasa yapıp darbecileri yargılasın, darbecileri köşkte ağırlamasın, özelleşmiş devlet kurumlarına el koyup geri alsın, mevcut anlaşmaları gözden geçirip işimize yaramayanları tek taraflı feshetsin, vergiyi yoksul insanlardan değil zenginlerden alacak bir sistem getirsin, güneydoğu'daki aşiretleri bir şekilde dağıtsın. kısacası, politikaları küresel dev şirketleri değil halkı zengin etsin, bunun için de milli bir siyaset mantığı gerekiyor.
insan olsun, he birde amerika ya makattan vermesin.
gelecek olan diğerlerinden farklı olmayacağı için ricam (bkz: bsg)'dir.
vatanını seviyor olması yeterlidir. en azından bir vicdana sahip olup kolay peşkeş çekmez toprakları.
düzelteme: bunu eksileyene de bu entry gi.. neyse.
türk soyundan olsun mümkünse.
bir yolunu bulup barışı getirsin.
Diktatör olmasın. Ona koltuğu verenin halk olduğunu unutmasın, artistlik yapmasın yeter.
başbakan akıllı olsun akıllı!
(bkz: insan olsun)
bir öncekinden olsun.
'anket olsun altını dolduralım' başlığı.

edit: eksi olsun,anket diyene verelim başlığıdır ayrıca.
recep tayyip erdoğan olsun.

edit: gelsin eksiler zaten bekliyorduk meyve veren ağacı taşlarlar*
tayyip olmasında kim olursa olsun bir şey istemiyoruz, adam gibi adam olsun yeter.
(bkz: Olmaz olsun)
sürekli oalrak şu şu olmasın yazıldığını görerek "ulan sizin aklınızda rte'den başka başbakan profili yok" dememe neden olan başlıktır. chp gibi muhalefeti olsun zaten daha ne ister. *
uzaktan kumandası olmasın.
ingilizcesi iyi olsun, bizi uluslararası ortamda şebelek konumuna sokmasın.