Ona selam de.
Ben bi erkegim sen bi kadinsin de
Dogamiz geregi ciftlesmemiz lazim
Yoksa ne isim olur senle sohbeti erkeklede yaparim de
Hemen vericektir sana kesin bilgi.
görsel
Hic kendimi sıkamam bu tür konularda, arkadaşlıktan sonra yürümek daha kolay gibi.
görsel
görsel

Bunu yazıp veysel karani'den başlarım.
Net olun oğlum net.
müthiş bir çekim yoksa, yaklaşmayın bence.

zaten o birliktelik biter bir gün.
görsel
oyun parkinda kumla oynarken tanisirsiniz benim yegenim oyle yapiyor.
kiz kumdan yildiz falan yapiyor bu da gidip kurekle bozuyor kiz agliyor.yegenim yanima geliyor hadi dayi gidelim kiz da zaten cirkindi diyor.

bir kadinla nasil tanisacaginiz konusunu da baska ders anlatirim.
Tarifi veriyorum. Kararli ve terbiyeli bir biçimde tabiki. Her neyse herhangi bir yerde dikkatinizi çeken kişinin adını soyadını vs ogrenip sosyal medyadan arkadaşlık isteği gönderiyoruz daha sonra kendimizi anlatıp bir buluşma teklif ediyoruz ve güven veren bir biçimde oluyor tüm bunlar. Eğer ilk buluşmaya ikna edebilirseniz size düşen kısmi büyük ölçüde başardınız aferin. Daha sonrası başka derse artık.
Merhaba kız. Şu ileride çok iyi bir künefeci var. Seninle aynı künefeye çatal sallamak isterim. Eğer cevabın eved olur ise bana künefe ısmarlamana izin veririm. Şayet cevabın hayır ise künefeyi ben ısmarlarım.

Böylelikle her türlü o künefeyi yersiniz.

Kızı boş verin. Önemli olan künefe yemek. Hadi afiyed olsun.
(img:#2058601)
https://youtu.be/K_mNNAKpbLo
önce dikkatini çektin mi, herhangi bir ilgi, kaçamak bakışma vb var mı ona bakacaksın. şayet bu yönde bir işareti gördüysen; kendinden emin, efendi bir şekilde gidip “merhaba” diyeceksin ve eğer müsaade edersen seninle tanışmak istiyorum diyeceksin, zaten bir manisi yoksa evet der.

hayır teşekkürler derse, peki deyip efendi gibi uzayacaksın.
iki bira içme hevesiyle yaklaşıp moralimizin içine sıçtılar. Bok mu vardı dedirtir.
ürkütmeden yaklaşılarak yapılması gerekendir.

görsel
Hiç öyle yakışıklı, zengin, uzun boylu, kafası hariç 35 santim falan filan olmaya gerek yok. Gereken tek şey temiz giyinmek ve temiz bir saça başa sahip olmaktır. Özgüvensizliklerini zengin olmamaya bağlayan insanları anlamak mümkün değil.
Kahve içelim mi.
"meraba" demeyin ve yazmayın. Şayet ben çok fena sövüyorum ve dalga geçiyorum.
Yazık kimin çocuğuysa konuşmayı bilmiyor.
Merhaba, zamanın varsa bir kahve içebilir miyiz?

Diyebilirsin. Ya da etrafını çok kalabalık ise merhaba, biraz zamanını alabilir miyim? Diyebilirsin.

Fbli bir hatunla konuşmak için 10 tane erkeğin arasına girip kızla konuştum aq. Çekinmem, yeter ki çekim olsun.
tanışılmaz.
tanışılmaz.
tanışılmaz.
tanışılmaz.