bugün

Çünkü ismim Melih değil hamdolsun.
Param var, öyle bir düşüyorlar ki.

Ne güzelsin sen para iyi ki varsın.
Hihihihihihi
Kızını çok seven bi baba olabileceğini düşündügü için.
kibarsa, düşünceliyse, zekiyse, espriliyse ve biraz da sempatikse niye sevmeyelim ki?
merhamet ve vicdan sahibi karakterli bir insanım. romantik, centilmen, elit , kibar, espirili, zeki, kültürlü, kişisel bakımıma özen gösteren, tertipli düzenli bir beyim.

ilişkilerimde sadakat ve gizliliğe önem veririm. uzun boylu yakışıklı biriyimde. herkes beni sevecek diye bir kanun yok. kalbin temiz iyi bir insansın deyip sevmeyen de var terkeden de ulaşamayıp elde edemeyip çamur atanda. ciğerci kedisi gibi bakıp bakıp iç geçirip kıvranıp açılamayanda.

sevmek farklı bir olgu niyesi olmaz.
tatlı dilli, güler yüzlü olduğumdan. güvenilir bir insanım da ayrıca. dahası da dedeleri yaşındayım !..
Ben çok güzel aşık olurum
Kadınlar üstümde inler
Ve yataktan çıkınca
Bir çanta gibi taşırlar yanında
Bir kadının göğsü alev alır
Yüzünu çevirir ve boynundan öperim
Onu
Ben çok güzel severim çocukları
Hayvanları ve tanrıyı
Kadınlar sever beni

Eğer sevilmezsem
O zaman bir kadın katili gibi
Severim kadınları

Radyodan bir ses yükselir
Ben çok guzel aşık olurum.
sevmiyorlar zaten cevabı ile 2 saniyede boşa çıkartılabilecek sorudur. ulan bu kadar derdin tasanın arasında neden sevmiyorlar diye bir de bunu mu dert edineceksin. ağzımızdan virüs girer arkadan zorlu hayat şartları girer. sevesi olan varsa gelsin sevsin. sevmiyorlarsa gitsinler sevecekleri adamlara g.tümüzde ayı bağırıyor zaten.
bir sebep olmadığı için sevmiyorlar zaten.
Çekici kelimesinin vücut bulmuş haliyim. Elektrik ceryan kütle çekim kuvveti alayı bende.
bence bu durum insanın kendisini sevmesiyle alakalı. kendinizi severseniz kendinizi sevdirebileceğinize inancınız tam olur. sevmez iseniz de sıfır olur.
-seviyorduk biz birbirimizi amirim
+kızın üstünde sigara söndürmüşsün psikopat! Neyini seviyormuş senin?
-gözlerim maviymiş.

Kısaca sevenin hep bir açıklaması, sevilenin hep bir manyaklığı olur. Sevilen siz olamıyorsanız bilin ki manyaklığınız yok.
ya yoklukta ya da gerizekalıdır beni sevmesi için. çünkü fakirlik ve acıdan başka verecek hiçbir şeyim yok.
kız için her türlü fedakarlığı yapabilecek kapasitede biriyseniz o kızı ya da kızları unutun.
Neden sevmesin ki?