bugün

param bitti.
Kötü davranmak

Ben bana kötü davranmayan kimseye kinlenmedim, kimseyi de hayatımdan çıkarmadım

Kötü davranmak taktik değil, olamaz. Tersliyim ilgisini çekeyim falan yalan onlar

Kimse kendine değer vermediğini düşündüğü birinin yanında durmaz.
Yalan söylemeseniz bile şüphe uyandıracak davranışlarda bulunursanız hayırlı olsun yalancısınız ve bundan nefret ederiz...
Hayvan gibi davranin.
Sevişme isteğini reddetmek.
Akıllı olun.
eline 3-5 bin tl verip izmir kemeraltına yollamak.
iflas ettim demeniz yeterli.
isteklerine ya hiç cevap vermeyerek ya da her istediğini yaparak çok kolay ama uzuuun bir serüven ile başarabileceğiniz durum.
bir kadını kaybetmek, özelikle de sadık ve aşık bir kadınsa tek bir yoldan geçmez ancak; size olan güvenini ve inancını yıkarsanız sizi beyninde bitirir. size olan saygısını ve sevgisini yıkarsanız kalbinde bitirir. geriye sadece insaniyetinden kaynaklı sabrı kalır. onu da yıkarsanız kaybolması gereken sizsiniz. asla görünmeyin, mümkünse yok olun.
en çok ona ihtiyaç duyduğunuzu hissettirin aciz görünün.
Çok fazla değer vermek. Bir bakmışsınız arkasına bile bakmadan gitmiş. Vermeyin kardeşim sizde.
derdinizi anlatın, sizi muhtemelen anlamayarak kendisinden örnekler verip konunun odağını saptıracaktır ve o saniyede tersleyin kısa kesin ve uzaklaşın
Arkadaş önce kaybediyorsunuz sonra muge abla karım nerede.
erken boşalmadır.
Kişiden kişiye değişkenlik gösterip genelde haddinden fazla değer verip ince düşünüp herşeyine evet dediğinizde gidiyorlar.
Kadını kulaklığınıza bağlayın. Kulaklık, evrende ebedi olarak kaybolmaya programlanmış bir nesne olduğu için kadın da kulaklığınızla birlikte kaybolacaktır.
Değersiz hissettirmek bu yolların başında gelir.
seks yaptığın gecenin sabahında onu bırakıp gitmek.

Sonra istesen de gelmez.
kendisine değer verin.
Aşırı ilgi.
Fazla iyi davranırsanız onu hiç kaybetmeyeceğini düşünürsün ama ilişkilerde tek taraflı iyilik bunar ve sizden soğur fazla doğru olmayın arkadaşlar teraziyi ortada tutun.
salak olmadığınızı anlamasına yardım edin.
Henüz kazanamadık ki; kaybın yollarını anlatalım azizim.
empati yeteneğinden yoksun, kaba ve şiddete meyilli tipleri hiç sevmem. beni kaybetmeye çalışıyorsa bu huylardan birini edinmesi yeterli.

parası pulu hikâye... karşımdaki insanlığını kaybetmesin, yeter.