bugün

Başka Kimse sıraya girip beklemediği için zor bir seçenek olmasa gerek.

Hep derim kadınların sadakati daha gerçek daha değerli.
O halde bu seni aptal yapıyor.
Tabiki vazgeçerim. Çünkü insanı insan yapan iradesi ve sadakatidir. Benim için önemli olan uyumluluktur. Uyumlu olalım bir ömür birliktelik mümkün olur.
şöyle oluyor;

erkek o kadın için bütün kadınlardan vazgeçiyor ama sonra da kadın adamdan vazgeçiyor sonra falan filan...

not: istemsizce ama eğer uzun boylu, motorcu, müzisyen diye devam etmek istedim.
erkekler yapmıyor oyle seyler.
yani 100 erkek varsa, 90 nı filan yapmıyor.
ben de boyle olsun istemezdim, ama oyleler maalesef.
ama kadınlardan bekliyorlar onların tek erkegi olup diger butun erkekleri silmenizi.
Bir kadın için (bir kadın için derken biraz da önemsememe belirtisi var sanki ancak burada sevdiğiniz kadından bahsediyoruz) bütün kadınlardan vazgeçmek, başka kadınlar için o kadından vazgeçmek ve daha kötüsü de o kadını kaybetmekten çok daha akıllıca bir davranıştır.
Aslına bakarsanız bu bir vazgeçiş değil, tam anlamıyla sadakat duygusunun bir gereğidir.
Zira hayatımızda bir kadın varsa, diğer tüm kadınlar gözümüzde cinsiyetsizleşmelidir.
sanki bütün kadınlar da bize koşuyordu.
Sevip sevildikten sonra hazır ve nazırım.
hangi bir kadın? uğruna bütün kadınlardan vazgeçiren o kadın mı yoksa o kadından vazgeçiren başka bir kadın mı?
Bir kadın için tüm kadınlardan vazgeçen erkeğin durumu bana göre bir erkek için bütün erkeklerden vazgeçen kadının durumundan farklı.

indirgemeci olarak bu vazgeçiş sürecine aşık olmak dersek,

Erkekler libido ile aşık oluyorken kadınların daha mantıklı aşık olması bu farkı ortaya çıkarıyor.
hep böyle düşünür erkekler. günü geldiğinde bir kadın için bütün kadınlardan vazgeçebilecek miyim, vazgeçemeyecek miyim?

oysa ki, öyle bir gün geliyor, öyle biri çıkıyor ki karşına, diğer bütün kadınlar aklına bile gelmiyor.
zaten o bir kadını gerçekten doyasıya sevdiğiniz zaman, o bir kadın için bütün kadınlardan vazgeçtiğinizin hissiyatı umurunuzda olmaz bile. o bir kadının ifadesi sizin için büyüktür çünkü. enginlere sığmaz taşarsınız. tabii her zaman için buna değer kadını bulabilmek kolay mı hiç kolay değil tabii. hani buldum desen bile o sevmeyi aynı heyecanla devam ettirmek gerekiyor. galüba sanursam. swh.
Yalan büyük olunca, sevgiliniz daha kolay inanır. " Aşkım senin için vazgeçtim. " Tabiki de yalan arkadaşlar. inanmayın böyle şeylere.
Süper olay.
Erkeği içiin, bütün erkeklerden vazgeçen kadınla evlensin diye temenni edilen kişidir.

Geri kalan tayfa evlenmesin hatta çok rica ederim üremesinler.
bir erkek için bütün erkeklerden vazgeçen kadınlar ?
siyah beyaz için bütün renklerden vazgeçen beşiktaşlılar ?
cevap verin ulan cevap verin !
Lagaluga yapma lan kapmışsın birisini yetin işte.
Bunun yüceltilmesini anlamıyorum. Aşk dediğin bir algı yanılması. Kara sevda dediğin ise bildiğin obsesif bir durum.

Dağları Delen Ferhat teknik olarak akıl hastasıdır.
"sanki bütün kadınlar sıraya girmiş seni bekliyordu." diye tepki verilecek saçma önerme.
bunu hak edecek kadın bulunduğu takdirde pişmanlık duyulmayacak hareket.
bir kadının bütün kadınların yaptıklarını yapabileceğine inanmak... böyle bir şeydi işte.
bekarlığa veda partisi ve evlilikle sonuçlanır.
aslında olması gerekendir.
(bkz: tek eşlilik)
hayatını bir kadına adamaktır, işten çıkıp eve koşa koşa gitmektir, çocuğunun anasıdır...
aşk'tır aşk...
aşık bir erkeğin yapacağı harekettir. ha terkedilince sap gibi ortada kalır o ayrı mesele.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar