bugün

Üşüyorum kusura bakma.
Bu havada yazlığa gidilmez deyip reddettim arkadaşlar.

Sizce iyi yapmış mıyım?
seksi kaçırmışsın bilader.
benim de basıma gelmistir.
eksiden tanısmıstık. her hafta telefonlasmaya basladık. o ankara daydı. ben istanbulday dım. tam yaza yakın. aradan bir iki ay gecti, beni yazlıgına davet etti iki haftalıgına.
cok bozuldum.
ben senin bildigin kızlardan degilim deyip reddettim.
sonra kanka olduk. 9 senedir her hafta telefonla konusuruz poncikle.
can bir erkek arkadsımdır.

arkadaslar en basta erkekler sizi tanımıyor. herkese aynı taktiklerle gidiyorlar.
o yuzden kisisel algılamayın.

mesela ilk is yerinde patron bana yavsadıgında bende tramva olmustu. birkac hafta kimseyle konusamamıstım. yas 23. sonra patron dedi ki "ben capkın bir adamım. her kızla bi sansımı denerim. seni incitmek istemedim."
bu erkeklerin en basta yavsama olaylarını kisisel algılamayın. her kıza yapıyorlar. sizi tanıdıkca tavırları degisiyor.
Gulmekıcınyaratılmış kardeşim sen ne kafası yaşıyorsun?
Gitmek lazım gelir

Deniz Kum güneş +meme sonuçta.
Zaten hava soğuk buzlu kahve diyor ya.
Milli olma kaçtı desene.
Aradığım kankadır.
Oraya çağırıp ta beni uyutupta böbreklerimi çalarsa ilk aklıma gelen bu olur.
inanma amacak.
böbrek.avi
ya neden normal olan herşey anormalmiş gibi geliyor insanlara.

insanlar aynı gün tanışıp akşamına birliktelik yaşayabiliyorlar. senden hoşlanmış veya libidosu yükselmiş çağırmış yazlığa.

-sen de aynı kafadaysan gidersin değilsen gitmezsin. amma büyütüyorsunuz bazı şeyleri.
Yazlık komşusudur.. yeni tanılılan kızın çağırması eskiden çok başıma gelirdi ama aynı yerde 30 sene yaşayınca tüm kızları ve erkekleri tanıyorsun. Artık dümdüz yazlığa davet ediyorlar, eskiden anneleri kahve yapardı ama - yaş itibariyle - artık kızları bize kahve yapıyor..

Çok acınası geldi yazınca..
Böbrek ameliyati için randevu vermiştir.
Irzına geçecek çocuum gitmee.