hiç erkek tavlamadığım için cehaletimi mazur görün.
ay bugün tam tavlanacak kıvamdayım beni havada bulup tavada yiyeceksin tuz muz hibçir şeye gerk yok.

aa bak şimdi, evi bi' dip bucak temizleyeyim topuzu var ya, ben onu çok severim. bak buna düştüm. aa bak, bana desin ki, "ben veleybol oynamıştım...." kardeşim türk erkeki spor sever, kadın veleybolunu da sırf spor için izler zaten...

aa bak, diyecek ki haki severim, mor severim.
aa bak, diyecek ki "beyyy beyy, bayramda şuraya buraya kaçmayalım, analarımız mahcup olur, ölülerimiz ziyaret bekler"

ay hadi beni gelsin tavlasın.

görsel
sadece durmak bile yeterli olabilir...
türkiye şartlarında sadece güleryüzlü ve enerjik olmanız yeterlidir.
beni kimse tavlayamaz. tavlada çok iyiyimdir.
Hiç merak etmedim. Kendimi bile zor tavlıyorum.
Güzelleşin. Cunku erkek gorerek asik olur. Ne yazik ki
maalesef arkadaşlar böyle bir şey yok. özellikle sözlük erkekleri için. seçin beğenin sizin olsun.
erkekleri seviyorum ya işi hiç zorlaştırmıyorlar.
Bf4 squat daveti benim için yeterli.
Elde edemeyeceğim erkek yok,ama ben uğraşmıyorum artık.
Ortamda başka erkekler varsa onlara ilgi gösterip kendini görmezden gelmek o yokmuş gibi davranmak.
böyle başlıklardan ya da köşe yazılarından medet ummamak.
kendiniz olmak, sizi istemeyen bir adamı tavlamaya çalışmamak.
kendinize gelmenizi dilerim.
mesele tavlamak değil, tavlandıktan sonra nasıl davrandığıdır. gevşediyse bırakın gitsin daha da görünmesin göze.
demir miyiz biz tav olalım mk. bir erkek ancak kendisi isterse tava gelir.
(img:#1039667)
erkekten erkeğe değişir. en çok kullanılanı hatun hanımların hormonlara yönelik oynaması. fakat şu zamana kadar bacaklarını ayırarak gelenlerden ziyade sıradan olmayanlardan yana yapmaya çalıştım seçimlerimi.

geçici heves yerine neden kalıcı olmasın ki?

sadece hormonlar tavan yaptığında arzulanan bir hatun olmak yerine kalıcı olmayı seçin pls. sonra "kzlk önmli dğl ki yha .s" triplerinden çıkamıyorsunuz. vermezseniz bozulmaz, lütfen.
ona küçük cilveler yapın.
erkeğin karakterine bağlı. kimi kolay kimi zordur.
Üzerine ağ atın.
Tavlayacak kişi erkekse baya zor. Ama kız ise baya kolay.
çok sıkmadan ilgi gösterin. erkek tavlamaktan basit ne var.

edit: la bi dk. aynı uygulama kız tavlamak için de geçerli.
(bkz: troll lütfen)
adamına göre değişir.
sözlükteki bazı tipler için gülmeniz yeter.
bazıları için ne yapsanız boşa.
konuşman yeterli.
Avını izleyen bir dişi gibi onu izle ve nelerden hoşlandığını ögren ve onun yanında hoşlandığı şeylerden konu aç. insanlar hoşlandığı şeylerden konuşulunca pür dikkat dinliyorlar. Ve tabiki senle ortak noktası olduğunu düşünerek sanada ilgisini arttıracaktır. Good luck!