bugün

selam verin yeter ikide iç çekin adam iptal.
Aşık olacağı varsa eğer suratına tükürsen de olur. Şayet yoksa dünyayı önüne sersen bana mısın demez. Böyle canlılarız ne yapalım.
ne kadar iyi, incelikli, düşünceli (bu kısım oldukça arttırılabilir) kalbinize bakmayacaklarına emin olabilirsiniz.
güzel ol, gülümse bu kadar. Ayrıca sigara içme, erkek gibi argo konuşma, fok balığı gibi konuşma, futbol konuşma hanım ol yeter.
Düzgün diksiyon ve entelektüel birikim.
nefes almanız yeterlidir.
taktige gerek yok aslında bazı erkekler hariç.
gösterip gösterip vermemek. basit ve etkili. mesela bir dilim kek alıyorsun, gösterip gösterip vermiyorsun, o şekil.
Güzel olmak , güzel olmak , güzel olmak , güzel olmak. Beyninizi bir kenara bırakabilirsiniz eğer güzelseniz pek zekaya düsünceye iyilige kötülüge bakmıyolar.
eger güzel biriysen ekstra cabaya gerek yok. erkek kendi kendine aşık olur sana.
Türkiye için konuşuyorum yanına gidip nefes alıp vermek.
Kaşar olmanız gerekir. Tabi birde güzel olmanız lazım.
memeni aç. ilgilenmiyorsa ibnedir zaten siktiret.
O erkegin hayalindeki kadinin ozelliklerini herhangi bir kadin bedenine yuklemek.
bir gülüş bir bakış, biraz meme.
aşık etmek ne demek allaseniz, kolaydı öyle iki kırıt, azcık zındıklan o da aşık olsun. Oldu canım, o sevmek olur anca. aşık olursa olur olmazsa olmaz, basitleştirmeyin şu hisleri.
Altın, gümüş, pırlanta
Zümrüt, sedef, yakutla
Kim mutlu olmuş dünyada
Bir tek içten gülüş
Bir tatlı söz, bir öpüş
Sevdalı bir tek bakış yeter bana...deyin is biter *
(bkz: sezen aksu-olmaz olsun)
sevgili hanım kızlarımız; eğer ki aşıksanız bu sizin hayran bakışlarınızdan rahatça anlaşılır bunu uzun süre sürdürmelisiniz. ilgilendiğiniz kişi size elbet bir tepki verecek, bol şanslar.
görsel
Ölçüsü 75 b cup üzeri olan meme, her şeyi halleder.
ona aşk diye bir saçmalık olmadığını anlatmak, bir erkeği kendinize bağlamaya çalışmak yerine, ona sadakatinizi gösterin.
çiçek yollayın.
beyaz bir ten
sarı dalgali saçlar
güzel yüz hatları
renkli gözler.

tebrikler, karakter olarak orul orul orospu çocuğu bile olsanız çevrenizdeki erkekleri kendinize aşık edebilirsiniz.
görsel
Bakire değilseniz 'sen ikincisin' saçmalığına girmeyin,yemiyoruz..dobra dobra anlatin herşeyi,beni kabul ediyosan böyle et yoksa sıktır git de gerekirse,ama dürüst ol.

Güven ver,hani erkeğin baskıcıligindan,hesap sornasindan sikayetcisiniz ya,ilk zamanlar o hesap sormadan,paranoya yapmadan 1 2 haftalığına kendiniz söyleyin en azından,zaten ilerde ilişki çok cool bi hal alıcak erkek rahatlayınca..

Regl olduğunuzu söyleyin,mal mal tiplere girmeyin anlamamızı beklemeyin,sevgilimin takviminin uygulaması var telefonumda,gayet de güzel bisey bu bence

Su toplumsal kalıplardan ve utangacliktan siyrilin artık cinsellik konusunda..gözünüzü seveyim,utanılacak bisey yok monotona bağlayıp kalas gibi sevişmeyin..

ilk zamanlar erkekten etkilendiğinizi belli edin net bişekilde,bilsin bunu,ama sıkboğaz da etmeyin,hemen sevgili olalım ayağına girmeyin,onun serbest bi birey olduğunu,istediğini yapabileceğini belirtin,o zaten noluyo lan diyip zamanla size gelecek