bugün

Güzelseniz %99 aşık olur (%1 lik dilim kör).
ona değerli olduğunu hissettirin.
Aşk farklı bir şey kimseyi kendine aşık edemezsin ama sevdirebilir ve beğendirebilirsin.
Mesela benim için oturaklı bir kişiliği olsun, bakımlı, zeki ve dinlemesini bilsin yeterli. Hadi hayırlı forumlar..
Kesin kurallar yoktur erkekten erkeğe değişir kimi cok net davranışları sever kimi karşısında bilmece gibi bir kadın ister kimi eğlenceli ol ister kimi oturaklı davranışlardan hoşlanır yani erkekleri ve ne istediklerini anlamak zor ...
her insanın beğeneceği kadar iyi bir insansaniz toplumda bir yıldız gibi parlıyor olacağınız için başka herhangi bir çaba harcamaya gerek yoktur.

bir erkeği veya bir kadını etkilemek nasıl olur? sorusuna kafa yoruyorsaniz yanlış yoldasınız demektir.
Bir tebessüm yeter diye, bir şey duydum, sanki.
kadınlar için zor değildir misal beni ele alalım bir kadının sevgi dolu derin bir bakışı ve gülüşü kalbimde başkası yoksa aşık edebilir. öyle bir bakış ve gülüşten sonra o gece onu düşünürsüm ve bir bakmışsın aşık olmuşsun

belki de ben ayran gönüllüyümdür. bilemiyorum.
Erkekler aşık olabiliyor muymuş? Her gün yeni bir bilgi.
aşk maşk yok .nerden çıkarıyorsunuz böyle saçma şeyleri . sadece menfaatlerini uzun vaade de sürdürmek isteyen insanlar var .
ilişkisinde 2-3 ayı geçirmiş bütün kadınlar ağlıyor.
Aşık olmamaktır.
Net.
Aşk karşılıklı yaşanan bir duygu değil çünkü.
Sizi gelinlikle hayal ettiği zaman "işte budur" diyebilmeli. Bundan anne olur diyebilmeli. Erkek için önemli olan budur.
minyon sevimli çocuksu anlayışlı sadık ve karakter sahibiyse bir kız aşık olurum her türlü, tipin çok önemi yok benim için. birbirimize uyumlu olabilelim a dediğim zaman ne diyeceğimi bilebilsin b dediğinde ben anlayabileyim ne istediğini böyle birbirimizi tamamlayalım istiyorum bence çok şey istemiyorumdur ama öyle bir hatun kişisi var mı sanmıyorum...
nefes al yeter.
var olmak.
kalbini kırmayın, sevgiyle yaklaşın, gönlünüzü açın ona. olağanüstü güzel olmanın pek bir anlamı yok bunlar olduktan sonra.
Kaçan kovalanır doğrudur ama kim kovalar ve ne zaman kovalar ?
Bir kere iki gündür tanıştığın adam seni kovalamaz.
Çünkü senin olmayan dağlara hükmedemezsin.
Önce ilgi göstereceksin, emek ve zamanını harcayacaksın ona. Sonrada yavaş yavaş usulünce çekeceksin kendini geriye öyle birden olmaz .. şok etkisi yaratır.. soğutursunuz, her şeyi bir usulü vardır. Asla bitti gibi keskin ve net cümleler kullanma ümidini kırma .. vazgeçer.
Misal ; daha az ara artık,3 kere çağırdıysa birinde git sadece, gittiğin zamanda asla uzun saatler geçirme .. işi çıkıp giden olmayı tercih et.
Aşk olmazsa meşk olmaz derler ama meşk olmazsa aşkta olmaz, bunlar işin cilvesi.
Insanoğlunun çünkü doğasında bazı şeyler vardır .. sahip olamadığını istemek gibi.
Bu bahsettiklerim aslında üzücü şeyler adeta bir oyun ama gerçek maalesef çünkü insanoğlunun doğasında var bir kere nankörlük .. gözünün önünde ki nimeti göremez.
Aşk isteyen bu yollardan geçecek ve bunun bir sonu yok .. yada aklın yolu birdir diyecek.. gönlünün gözünün değdiğini değil mantığın ahlakını değdiğini isteyecek.
Benden bu kadar dostlarım güzel kardeşlerim ..
tercih sizin her zaman.
ilgi.
Sahiplenme.
Kültür.
Birazcık da Sempati.

- hocam güzellik?
+ geçiyor.
- para?
+ zamanla olur.
- meme?
+ sarkıyor.
- 15 temmuz?!
+ valla bence çok kötüye kullanıldı maaamudcum.
yanından geçerken mümüh deyip el şakası yapmak.
Bunun yolu yoktur aşık olacağı varsa zaten olur. Yoksa zorlamayla aşk olmaz.
Erkekler çocuk gibidir genellikle ve çocuklar gibi ilgi beklerler her ne kadar bunu dile döküp belli edemeseler de. Değer verildiğini, özel olduğunu hissetmek ister.
Çok zorlamanıza gerek yok gülerken gözleriniz kısılsın gerisini erkeklere bırakın.
Dış görünüşüne özen göstermek, mesela incelli belli olmak, makyaj yapmak, losyon kullanmak cildin parlaması için vs vs vs vs tüm bunların parasını da o adamdan alabiliyorsan, adam aşık oldu.
(bkz: am)
zeki olmak.
(bkz: büyü)