bugün

(bkz: anket doldurmak)
sabah, öğlen, öğleden sonra, akşam üzeri, akşam ve gece sol frame üzerinde aynı başlığı tutmaktan utanmamak, sıkılmamak. yahu bunaldım hanımlar beyler, bu sizinki en zor an değil, an değil, an dediğin kısa olur sizler 36 saattir yazıyorsunuz maaşallah...
yatakta ilişki esnasında kadının cinsel bölgesinden koku gelmesi sonucunda partnerinin iyi niyetle de olsa yüzüne vurması.
bayan diye hitap edildiği an. ben bir erkeg olarak irkiliyorum bu tiksinç kelimeyi duyunca. bir kadının kişiliğinin hiçe sayılması gibi geliyor bana...
(bkz: sensin bayan)
çok özlediğini, çok sevdiğini hissedipte bunların hiç birini korkuları nedeniyle söyleyemediği anlardır.
'bir bayanın en zor anı montla sıçtığı andır' -umut sarıkaya-

(bkz: montla sıc)
kocasının kendisinden iğrendiğini, sevmediğini hissettiği an.
aldatırken yakaladığı an.
baydığının yüzüne vurulmasıdır.
ilk zorlandığı andır.
adet döneminde "arkaya geçmek" diye adlandırdığımız olayın başına gelmesidir.
ıssız adamla karşı kırşıya kalması.
ergenlik döneminde erkek arkadaşıyla gittiği ilk sinema da gayet zordur.
arabasını park ettiği andır.
kocasından dayak yedikten sonra, şikayetçi olmak için gittiği karakolda başına toplanan erkek polislerin, yarın barışırsınız sonra kamu senden davacı olur deyip elindeki doktor raporunu işleme koymadığı ve orada halledebileceği birşeyin olmadığını anladığı andır.
terkedildiği andır...
türkiyede yaşamaktır.
annesini ya da babasını kaybettiği andır.
önceden erkek olduğunun öğrenildiği andır.
fırfırlı etek giydiğinde, rüzgarın çıktığı andır.

aynı zamanda bu an, erkeler için de en heyecan verici an olarak adlandırılabilir.
hadi erkekler neyse de, kadın olarak masturbasyon yaparkene anacığıma yakalanmıştım daha 17 yaşındaykene..bu olsa gerek..anamm, garip anamm, çilekeş anamm..
Trafikte araç kullanırken arabanın stop etmesi halidir.
türkiyede dul damgasını yediği andır.
emir altında olmak. bayan subay ise komutanından fırça yemek.