bugün

(bkz: paris hilton kadar kafanıza tas dusmesi dilegiyle)
norospu çocuğu kavramının içinin tam anlamıyla doldurulmasıdır.
ona benzeyen (bkz: şişme bebek) üretmek için bir firma tarafından, teklif götürülen kadındır.
kızının geleceği şimdiden belli olan annedir.
(bkz: tanımlanamayan kavram)
.....searching failed
.....searching failed
.....searching failed

reboot is performing......
+ anne babam nasıl birisiydi?
- tanışmadık onunla kızım doğaçlama oldu. hemen, aniden.
muhtemelen çocuğunun adı da emrah olacaktır.
(bkz: my friend s hot mum)
(bkz: milf)
134657987 defa kürtaj yaptırmak, ancak iyi reklam getireceği düşüncesiyle formalite icabı bir tane çocuğa sahip olmaktır.
(bkz: mmmother)
babası belli olacak olan çocuğun annesidir. sanıyor musunuz ki böyleleri korunmadan yatar her önüne gelenle *****? ya da her hamile kaldıklarında doğururlar*?

hadi doğurdu diyelim bir tane çocuk bu bizim paris. olur ya bir gün akıllandı, evlendi falan... bir kere çocuğun bir dediği iki edilmez. özel dersler, piyano hocaları, milyon dolarlık yaş günü partileri, çocuk erkekse eyfel kulesi'nin tepesinde sünnet düğünü... (olmaz demeyin. merhum lady diana da az kalsın müslüman bir adamla evleniyordu). hatta ulan çocuk daha doğmadan ünlü olur be (hatta henüz muhtemelen tohumları bile atılmamışken ünlü oluvermiş.).

ondan sonracığıma büyük ihtimalle çocuk büyüyünce annesinin yediği haltları öğrenir bir şekilde. sonra çok çok annelikten reddeder paris'i ya da anlayışla karşılar çünkü bu batılılar geniş insanlar canım. (çocuk psikopatsa çekip vurabilir de. ama bu da ihtimal dışı gibi bir şey).

her neyse sonunda paracıklarıyla mutlu ve mesut bir şekilde yaşayıp gider hilton ailesi.
(bkz: bir aile babası olarak şahin k)
çocuğun ilk cinsel tecrübesinin banda kaydedilip doğruların ve yanlışların kritik edilmesi olayına sebebiyet verecek durum.
hayatı boyunca çocuğunun "benim babam kim" sorusunu geçiştirmek zorunda kalacak bir annedir. zira "hatırlamıyorum" diyemez. ayıp kaçar.
- anne arkadaşlarım seni internette görmüş
+ montaj o montaj..
- ne montajı peki..
- anne benim babam kim ?
- senin baban bir melekti yavrum...
(bkz: gereksiz basliklar)
doğum kontrol konusunda oldukça bilgi verecek annedir.
bir anne olarak britney spears ile ayni anlam yogunlugundadir.
(bkz: size anne diyebilir miyim)