1. 1.
    çok güzel bir dizi. ağalı, mafyali, entrikalı dizilerin yanında bu çok güzel. oyuncular da çok iyi. beğenerek izliyorum.
    2 -2 ... umudu azalan adam
  2. 2.
    Ara ara denk geldikçe izliyorum, sıcak samimi biz dizi ama sanki biraz karışık yada ben devamlı izlemediğim için bana öyle geliyor.
    Oyuncularıda kaliteli bu arada.
    ... muhbirmis kelimeler
  3. 3.
    Hayret böyle güzel diziler de mi varmış diyerek keyifle izliyorum. Aileye olmaya dair anlamlı mesajlar veriyor.
    3 ... quinn
  4. 4.
    iyyyk bööğğğğ..
    -1 ... revenge girll
  5. 5.
    arkadaşlar ben baba olmak istiyorum. bebelerimin biriyle pisiklet tamir etmek diğeriyle maket yapmak kızla da yemek yemek istiyorum. ama kizi 125 kilo yapmak istemiyorum.
    oğlanlar aslan babam derken kiz srfsiz beni 125 kilo yapti diye sover arkamdan sonra.

arkdslr bana baba diyebilirsiniz.
    babaganuş ama.
    -1 ... yemen celiginden mamul kilic
  6. 6.
    günümüzün en iyi dizilerinden.
    3 -2 ... excalibour
  7. 7.
    Bende Palu ailesi zannettim diziymiş.
    ... napacuhh
  8. 8.
    this is us'ın kötü çakması. yine iyi bir dizinin canına okumuşlar.
    -1 ... kompetan
  9. 9.
    Birkan Sokullu var. izlerim abi.

Bu arada öldürmeli olmaması diğer tercih sebebimdir. inşallah bozmazlar.

Ha bir de, sıfır beden olmayan normal kızlardan birinin de olması gayet insaflı bir tercih olmuş. Düşüneni tebrik ediyorum.
    2 -1 ... thelma
  10. 10.
    En son piyasadaki en düzgün ve sakin dizi olarak kızım vardı onu izliyordum. Bu ondan da ötede çok sıcak çok samimi ve günümüz dizilerine bin basar. Namus doğu ve mafya dizilerinden yorulanlara şifa niyetine. Çizgisinde ilerlerse çok güzel olur.
    1 ... manik minyon