bugün

spordan sorumlu devlet bakanıdır, candır, kandır.
yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
bazılarının "zengin fakir ayrımı" eksenli başlık açarak dikkat çekmeye çalıştığı uludağ sözlükte büyük ölçüde bilgi -özellikle basketbol- içerikli entryleriyle takdir ettiğim örnek yazar.
basketbolla ilgili güncel haberleri o site bu site gezmek yerine , derli toplu bulacağımızı da bilerek kendisinden takip ettiğimiz yazar.
güzel insandır kendisi.. "ölümsüz" bir şahsiyet..

anladın sen*

zorunlu edit: şu anda kendisini seçilmiş kişi ilan etmiştir.. hayırlı ola
avenged sevenfold sever yazar kendisi.**
basketbol ile ilgili oldukça dikkat çekici yorumları bulunan kültürlü yazar.
placebo albümünden bir parça.
kurban olunası bir placebo şarkısı. bu akşam placebo'dan yürüyoruz sözlük!
christina aguilera'nın 26 nisan 2010'da çıkacağı söylenen yeni albümünün ismi. şarkı listesi de şu şekilde:

"Glam" (Produced by Tricky Stewart & written by Christina Aguilera & Claude Kelly)
"Bionic" (Produced & co-written by John Hill)
"You Lost Me" (Written by Christina Aguilera, Sia Furler, & Sam Dixon)
"Lift Me Up" (Produced by Linda Perry & Christina Aguilera)
"Sex for Breakfast" (Produced by Noel "Detail" Fisher)
"Monday Morning" (Produced by DJ Switch)
"All I Need" (Written by Christina Aguilera & Sia Furler)
"I Am" (Written by Christina Aguilera & Sia Furler)
"Stronger" (Working title; Written by Christina Aguilera & Sia Furler)
"Little Dreamer" (Written by Christina Aguilera, Cathy Dennis, Reuben Wu, & Daniel Hunt)
"Kimono Girl" (Written by Christina Aguilera, Cathy Dennis, Reuben Wu, & Daniel Hunt)
"Birds of Prey" (Written by Christina Aguilera, Cathy Dennis, Reuben Wu, & Daniel Hunt)
"So What You Got" (Written by Christina Aguilera, Cathy Dennis, & Dr. Luke)

editt: yine ertelenmiş temmuz ayına. artık iyi bi şeyler çıksa bari...
christina aguilera'nın 2010 haziran'da çıkardığı 4. albümü. söylediği gibi elektronik ağırlıklı. fakat albüm bende hayal kırıklığı yarattı.
genellikle şarkı analizi yapmayı tercih ederim ama albüm o kadar sıkıcı ve sıradan ki şarkılar hakkında yazacak bir şey bulamadım. bazı şarkılarda (my girls, vanity, i hate boys) kendimi britney spears dinliyor sandım. slow şarkılara diyecek bir şey yok hepsi çok güzel, hatta elektronik albüm çıkacak diye sevinmiştim ama slowları 2 kat daha sevdim.
çoğu kişi bu albümdeki tarzını lady gaga'ya benzetmiş özellikle klibindeki açık sahneleri. iyi de christina dirrty'nin klibinde de böyledi.
neyse uzun lafın kısası christina'nın kalitesi düşüyor. tekerleme gibi tekrarlanan sözlerle olmaz bu iş. bir back to basics, stripped
hatta ilk albümün kadar güzel bir albüm bekliyorum senden christina. toparla kendini.
hee beğendiğim şarkıları da yazayım; not myself tonight, lift me up, i am, you lost me. 10/4
placebo sarkisi

--sozler--
Harder faster, forever after,
harder faster, forever after,
forever after.

None of you can make the grade,
none of you can make the grade,
none of you can make the grade.

Harder faster, forever after,
forever after.

None of you can make the grade,
none of you can make the grade.
--sozler--
futbolda ara transfer dönemini ilgiyle takip etmiş bir arkadaş. merakla takip ediyoruz.
kendisini sozlükteki gren temsilcisi olarak gordüğüm yazardır.* şaka bir yana doğru tespitleri olan bir yazardır.
devamlı basketbol entryileri giren bir nesildaş. ilgiyle izliyoruz.