bugün

Bim tutkunlarını üzecek olay.

https://mobile.donanimhab...yri-lezzetli--132423558-1
Çikolatadan değil çikolatanın içerisindeki fındıktan çıkmıştır.
Bu çikolata için protein değeri tekrar gözden geçirilmelidir.
8 yıl önce fındıklısında bizzat yaşadığım olay:(
Yemin ederim midem bulandı ya. Çukulatadan soğudum.
bimden extra hizmet.
artık protein ihtiyacımızı ürünlerdeki kurtlarla karşılayabiliriz.
evet ürünler dedim. sadece buono değil.
siz kurtların buononun üstünde doğup buononun üstünde hakkın rahmetine kavuşacağını mı sanıyorsunuz? buonodan cıkacak hop sinbada oradan cıkacak hop osmanogluna oradan gidecek pat bili bili yumurtasına.
kurtların seyahat özgürlügü engellenemez.
etli çikolata meraklılılarını sevindirmiştir.
abartmayın amk yazın kiraz yerken bunun gibi rahat 10 tane yiyorsunuz. Tamam olmaması gerekli ama fındık içerisinde vs kalmış olabilir. çok şaapmamak lazım bence.

yiyin gitsin amk!
o kurdu yemek bimde içeriği ne olduğu belli olmayan çikolatayı yemekten daha sağlıklıdır.
ne güseldir.
demek ki gayet organik ve organizmaların yaşamasına müsait bir ortam mevcut. kuvvetli koruyucular olsa sittin sene hiç bir organizma yanaşmazdı.

add it: yine ne oldu eksiciler... elmanın kurtlusunu alın diyen doktorlar değil miydi yaff..
Kurdun o saatte orada ne işi varmış? Suç şimdi bimde mı!
Ne güzel protein bile varmış.
lan 50 kuruşluk çikolatadan dinazor çıkmadığına dua edin amk..
akp döneminde olmuştur.
Seçim öncesinde mhp seçmeni tarafından satış rekoru kıracak olan çikolatadır.
Kimbilir görmeden ne kurtlar,ne böcekler yiyoruz.
At çöpe gitsin. Bozulmuş demek ki, ayılıp bayılmaya lüzum yok.

tabi yazan kişinin donanimhaber e yazmasi manidar, bim'den dahi medet umar olmuş *.
Bu dediğime ister inanır ister inanmazsınız, ama ben bimden aldığım fıstıklı cipsin(markasını unuttum, starlı falan birşeydi) içinden yarım adet sertleşmiş ve rengi artık koyu kahveye dönmüş çiğköfte gördüm ya, ölsem de gam yemem. Evet, cipsin içinden çiğköfte çıktı abicim. Hadi dağılın şimdi buradan. Kurt fındıktan da gelmiş olabilir ki sonuçta adamın evi sayılır, çikolatanın kendisi de kurtlanmış olabilir, ama ee be birader fıstıklı cipsin içinde cifkoftenin ne işi var? 1 yıldır düşünürüm hala aklım mantığım almaz. Ulan bunlar bütün bim ürünlerini tek fabrikada yan tezgahta falan mı yapıyorlar ki? "Selahhattin abi! Bi sıkım çiğköfte atsana bana. Şekerimiz düştü yahu." hesabı. Başka türlü yaşadığım travmanın bir izahı yok.