bugün

sevgili bill;
sana içimde büyüttüğüm nefreti nasıl anlatacağımı bilemiyorum. bir türlü hesaplayamadığın dosya aktarım süreleri, sürekli verdiğin mavi ekran, ctrl+alt+delete yaptığım zaman önüme sunduğun saçma sapan seçenekler*. bugüne kadar yaptığın bu ve bundan başka saçma sapan şeyi göz ardı ettim ama bu son yaptığın unutulacak bir kazık değildi. bill senin nasıl bir mantığın var anlamıyorum. türkçe bir işletim sistemi yapıyorsun, bilgisayara koyulan şifreye türkçe karakter koymama izin veriyorsun ama bilgisayarı açtığımda şifre ekranına türkçe karakter yazmama izin vermiyorsun. "ö" yazıyorum "," geliyor. hadi söyle şimdi bana ben şifremin içindeki "ö"yü nasıl yazacağım, hadi tamam yazma diyorsun eee ozaman nasıl açacağım bu bilgisayarı bill allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın senin yüzünden format atıyordum bilgisayarıma.

edittobello: bill gates'e olan nefreti aktarma aracıdır miscrosoft tekelinden kurtulamasak da bir nebze acılara ilaç olur.

bugün gelen editto: bu yazı aynı zaman da aracilar.wordpress.com'da bulunabilir. belki de bulunmayabilir, bakmak lazım arada.