bugün

Bilinç altın sekse takıntılı.

Evet doğru okudun ve utanılacak bir şey yok diyen test.

Ulan iki tane renkli şeker, salıncak fotoğrafı seçtik yemek, yalnızlık filan çıkar diye düşünüyordum meğer sevişmek varmış bilinç altımda.
Ben de bu başlığı aradım ama bulamadım amk.
Neyse testi çözdüm de bende seks takıntısı çıktı.
Bu kadar kişi sekste mutabıksak eğer bir zirve düzenleyelim derim. Birbirimizi falan sikeriz.
Birini kaybetme korkusu.
Takıntılıların en takıntısızı olabilirim çünkü seks çıktı.
görsel

Bu iste bi ibnelik var, çok alakasız fotoğraflar secmistim halbuki.
food çıktı iyi mi?

son fotoğrafta çilekleri falan seçtim ondan oldu muhtemelen.
bakalım neymis.

Edityy: küçük düşme, hedeflerime ulaşamama korkusu filan. Doğru valla. Tebriks.
(img:#1688411)

üzerinde hiç düşünmemiştim ama sanırım doğru sonuç çıktı.
son zamanlarda çözdüğüm ennnnn boktan test saçması.
hazırlayanların ta amk.

edit: oha sonuç doğru çıktı lan. uygulamalar saçma ama sonuç doğru. nasıl olur lan bu.

"Your subconscious is obsessed with the fear of letting yourself down.

The pictures you have picked suggest that from an early age, you've always had high expectations from yourself. You were a very smart kid who grew up to be a very sensitive and clever adult. You have a lot of goals you wish to accomplish in life but also a constant fear of failing.
Your subconscious is always reminding you what will happen if and when you’ll fail, what will the repercussions be and how people would react to that.
We can give you this tiny advice: Think of that fear as fuel, and use it to nourish your mind and body. Prove to yourself that you can do anything you want, and that fear is just there to make sure you accomplish your goals. We know you'll make it!

So, Do you agree with your result? Do you think that your subconscious is obsessed with the fear of failing? Tell us in the comments!"
arzu ve sevgi dolu bir insansınız, sevgi dolu olmanızı çok seviyorsunuz (ya da bu tarz bi şey) ve sevdiğiniz kişiyle doğal olarak da seks yapmayı arzuluyorsunuz. bilinçaltınız sekse takıntılı olsa da fiziksel olanı düşünmeden önce duygusal çekicilik arıyorsunuz.

ne diyeyim bilemedim ben daha kediler köpekler kitaplar müzikler filan bekliyordum :(

hayır bu site türkçe olsa abaza ehehe der geçerlerdi, bak yabancı olunca bilinçaltının sekse takıntılı olma durumunu ne güzel anlatıyor *

olum yemek filan olsaydı lan bari * uff ya :d
görsel

yandı buralar.

gerçekten ilginç bir sonuç doğrusu.
Bilgi çıktı. Harbiden bildi.
direkt bilinçaltınız sekse takıntılı diye yüzüme vuran test.
tahminimce sorulara tıklatıkca cookileri izleme izni veriyorsunuz ve o da sizin gezdiğiniz sitelere bakıp hakkınızda karar veriyor. faso fiso yani.
Doğaya takıntılıymışım.
Bence doğru.
Güzel ama ingiliçce olan bir testtir.
al işte! yemek..
your subconscious is obsessed with food!
your subconscious is obsessed with nature!

aslında ilgimin en az olduğu alandır doğa. nedense çıktı ama. gerçi bilinçaltından bahsediyoruz yani bilinmeyenden. haklı da olabilir.
Oruç oruç test çözersen olacağı bu
görsel
Doğa çıktı bana. Tam isabet diyelim.
knowledge çıkan test.

sonuç beni tatmin etmedi, tekrar yapayım dedim.
yok başka yere varamıyorum.
bu tarz testlerin parametreleri ne bilmiyorum ama hepsi benim için 'bilgi' sonucunu çıkartıyor. bilmediğimden korktuğum için mi, yoksa sadece evrene duyduğum merak mı? belki de ikisinin karışımıdır. belki de ikisi aynı şeydir.
bugun bi arkadasım arabalardan bahsediyordu. yok iste araba siyah, beyaz, kırmızı olurmus, saks mavisi-sarı-mor-pembe olmazmıs. o bunları soylerken benim aklımdan saydıgı butun renklerde benim ic camasırı takımım var diye dusundum aq. ihih. araba renginden ic camasırı takım rengine giden bir beynim var. sayet gizli gucler tarafından arada beynim ele gecirilip cesitli dusunceler yollanmıyorsa cok pis bir beynim var arkadas:) ama sevismeden uzun yıllar da durabiliyorum bi yandan, ve kendi halime bırakılırsam cok uzun sure daha da dururum.gel de anla kendini:)