bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
sözlükte kendini yanlız hisseden yazar. ayırca beşinci nesillerin birbirlerini tanıması gerektiğini ve ayrıca kaynaşması gerektiğini düşünen yazar. çok düşünüp sitem eden yazar.
yalnızlığın güzelliğini keşfetmesi gereken yazar...
yakındığı konuda haklılığına inandığım yazar. iletişmek güzeldir.
tanı$mayı beklediğimiz nesilda$. jacopsları da yaptık 3 ü 1 arada, sıcak sıcak içeriz dertle$irken. $aka bir yana, ho$gelmi$tir.
kendisi ve kendisi gibi birkaç dostun hatrına sözlüğü bırakıp gitmemek kararını aldıran, kutsiyetli yazar. *
artık yalnız olmayan yazardır hem arkadaş hemde bir adaş bulmuştur.

(bkz: kör istedi bir göz allah verdi iki göz) *
ulu sozluk yemek kitabı nın telif hakkı sahibi olan yazar.
''asya-afrika'' şiirinde

"Kara çalarken Kara Afrikaya Botha ve adamları,
yüzümü ağartıyor Mandela,Biko ve arkadaşları..."
vizelerim dolayısı ile uzak kaldığım, özlediğim, güzel kardeşim. * *
çok sevdiği sözlüğüne belli bir süreliğine ara vermek zorunda kalan yazar.* sözlükte yazar olmak için didinip çalışan, kaliteli entryler girmek için beyninin her kıvrımını zorlayan, entry nin başlığı tanımlama zorunluluğunu asla unutmayan ve bunu kendine ilke edinen, aramaya inanmış bir yazar olarak sözlükten uzak kalmanın vermiş olduğu üzüntü duygusunu yaşamakta olan yazar.

not: sözlük ahalisine ve kardeşlerime selam olsun.
#3295043 entrysi ile duygularıma tercüman olmuş yazar.
emeğinin karşılığını alan yazar. artık üniversitelidir.
kocaeli üniversitesi bilgisayar öğretmenliği bölümünü kazanan ve 15 güne kadar aranıza dönmeyi planlayan yazar. çok özledim seni be sözlük.
bloc party'nin intimacy albümünde yer alan, "you're not doing this alone" diyerek başlayan hüzünlü parçası,
Was my love not strong enough to bring you back from the dead?
If I could eat your cancer I would, but I can't
So I keep writing these songs for you to steal you from your grey..

sözleriyle parçanın ne anlatmak istediği anlaşılabilir.
biko toughen up..
Sınıf arkadaşım, bu sözlükte var olmamı biraz da ona borçlu olduğum güzel insan. kalitesi asla tartışılmayacak, her daim saygı duyulası şahsiyet.
hiç hesapta yokken hailsatan sayesinde tanıştığımız pes oynamayı bilmediğini söyleyip beni peste madara eden yazar. en yakın zamanda rövanş istediğimi buradan bir kez daha iletiyorum kendisine.

edit: kendisini sadece pes oynayışı ile hatırlamam dolayısıyla bana kırılmış yazar. bir de otobüs muhabbetimiz oldu ama hiç açmayayım o konuyu.* rövanşa gel sen rövanşa.
ferhat tunç'un dersim 1938'i anlattığı şarkısı.