bugün

tanıştığıma memnun olduğum beni hoş karşılamış yazardır, sıcak kanlı bir yapısı vardır, oturup saatlerce konuşulabilir kendisiyle.
çok sevdiğim, eğlenceli, füsun önal şarkısı:

ve birden çalındı kapı
gerçekten çok hoş ve yakışıklı
bir adam, karşıma çıktı
bütün dünyamı yıktı. hımmm.
perişan halim bu gün nedense
ah keşke böyle çıkıp gelmese
saçım sarılı beni görmese
ya çıkar gider geri dönmezse
ya çirkin bulup hiç beğenmezse
bigudi takan kadın nedir bilmezse
bu rüya bitti, bi-gu-diiiiiii ahhhhh.

ve birden çalındı kapı
gerçekten çok hoş ve yakışıklı
bir adam karşıma çıktı
bütün dünyamı yıktı.
bir demet çiçek elinde
şaşırıp kaldı, öyle yerinde
karıştı besbelli aklı
adamcağız da haklı.
perişan halim bu gün nedense
ah keşke böyle çıkıp gelmese
saçım sarılı beni görmese
ya çıkar gider geri dönmezse.
ya çirkin bulup hiç beğenmezse
bigudi takan kadın nedir bilmezse
bu rüya bitti, bi-gu-diiiiiii ahhhhh.
kaderdaştır kendisi. mamafih dönüşümüz pardon dönüşleri çok da muhteşem olacaktır. buralardayım ben hep 78-77-76-75 diye devam eden günlerde.
sabır diyorum.
hümanist, mantıklı, ince ruhlu, objektif bakabilen, rasyonel düşünendir kendisi, hatta bu söylenenler azdır, çok daha fazlasını hak edendir.

yazdıkları, girdiği yazılar tekrar tekrar okunmalı, okutulmalıdır.

iyi ki yazıyordur. Daha fazla yazsın dır, daha fazla yazılarından feyz almamızı sağlasındır.
gece kremi ve/veya yüz maskesi gibi unsurlarla kombine edilirse , en ferhat, en mecnun adamı bile camdan kaçırtır. aman bacılar, sevmemek de değil resmen korkuyoruz.
dertleşilebilecek, muhabetti güzel yazar.
Alçı minyatür heykel yapımında kullandığımız amacından sapan alet.
Artık eğitim şart olmasın ne olur ya sözüyle gönüllere taht kurmuş yazardır.*
eskiden annemin kullandığı ama nedense artık çok ortalıkta görünmeyen ilginç ötesi alet.
kullanımı en kolay olan doğum kontrol aracı.
kadınların saçlarına şekil vermek için kullandıkları bir araç . genellikle renkli olur ve yumuşaktır .
cırt cırt gibi olanların saçı açarken bozduğu, kıvır kıvırdan ziyade kabar kabar yaptığı kımıl kımıl şeyler.
kültürlü kaliteli değerli bir yazar sözlüğün as*larından başarılı yazılarının devamını temenni ediyorum .
Eskilerde kalmaya yüz tutmuş, erkeklerin karılarını aldatma sebebi olarak filmlerde kadınların saçlarına iliştirilmiş, yine de şirin yine de renkli saç doğrultma, kıvırtma, şekillendirme şeysi.

bi' de pembe-bigudi var ki o da blogspot.com diye devam eder, bilinen bigudilere benzemez kendisi.
saçları yakmadan bukleli forma dönüştürmeyi sağlayan aparat. eskilerde kaldığı doğrudur. ama ben hala severek kullanıyorum.
saçın kırılmasını önleyici özelliği varmış.
bi de boş zamanı çok olan teyzelerin kullandığı bir şeydir filmlerde. ellerinde bi sigara olur ekinde.
elektirikli maşanın atası.
bir eşyaya verilebilecek en kötü isimdir.

arkadaş bigudi nedir ya?

tamam zaten çok işe yarar bir zımbırtı değil ama daha düzgün bir isim bulsaydınız bari.

bigudi.

yaratıcılıkta son nokta.

bir üst modeli çıkınca da ikigudi mi diyeceksiniz.
niyeyse serbest çağrışımı:

(bkz: ayşen gruda)
Bir füsun Önal şarkısı. Evet.
Saçları düz olanlar kıvrık yapmak, kıvrık olanlar düz yapmak istiyorlar. Ne ilginç.