bugün

istanbul'un her yerinde açılmış birahane tarzı cafedir. lakin bostancı Benzin de alkol satışı yapılmamaktadır. franchising olarak hizmet veren bir yerin bütün şubelerinde alkol olup sadece bostancı şubesinde olmaması saçmalığın önde gidenidir. bu mc donald's da hamburger satılmaması kadar saçmadır.
adapazarı'ndaki şubesinde türkiye'nin basketbol maçlarında tv sesini açmak yerine saçma sapan şarkılar açıp bol bol küfür yemektedirler, ayrıca çayları rezildir lâkin 2 lira almayı bilirler.
klasik cafe modelinden farklı bir konumlandırma sistemi kullanan gençliğin uğrak mekanı olmak isteyen mekandır. yalnız her şube için o klasik arabaları nereden buluyorlar anlamıyorum arkadaş. *
Biraz amerikanvari bir konsepte sahip,türkiye'de ve özellikle istanbul'da birçok şubesi bulunan cafe. Kendine özel içecekleri ve karışımları olduğu doğrudur. Konsept olarak, bir ergenin duvarına poster yapıştırması gibi, renk renk masalar koyuşu gibi görünse de bir süre sonra ısınırsınız. Ama hala o duvarlardaki ünlü isimlerin yaşlanmış ve genç hallerini olmasına kılım. Hayır tarz mı yaratmaya çalışıyorsun abi nedir? Bunun dışında bahçeşehir şubesindekinin tuvaletinde damalı duvar vardır. Ben artık kendimi nerelere vurayım siz düşünün.. Karikatürleri güzeldir, karikatür okumaktan ne çişinizi yapabilirsiniz ne de elinizi yıkarsınız* Bunun dışında her cafede olmayan bir olaya sahiptir. Tabu,monopoly,risk gibi kutu oyunları da oynayabilirsiniz,orada bulunmaktadır.

not: Yaz aylarında dışarıda oturmak istiyorum ama sıcaktan pişmek istemiyorum diyenler için, soğutma sistemi vardır, gerçekten terlemezsiniz.
incirli deki şubesi bilinen anlamda bir nargile cafedir.
tam kıvamında bir yer.
yamulmuyorsam, sanki yellow ile benzin arasinda bir de taxi bulunmasi gereken cafe zinciri. ankara park caddesi subesinde harikadir. haftaici de oldukca bostur, rahattir. o denli rahattir ki arkadaslarinizla liseli gibi anira anira gulerek yuksek sesle sohbet edebilirsiniz.
çok yakında bursa görükle'de açılacak güzel mekan.
adapazarı' nda ki şubesinde içki bulunmamakta. hoş nezih tatlı bir cafe.
Nefret edilesi cafe dir. El kadar pizza ya 20 tl alan, çaya 7 tl alan gereksiz , olmasa da olur hatta daha iyi olur dediğimizdir.
"ben kimim" karışımı içilmelidir. müthiştir.
görükle'deki junior benzindir. komik geliyor bana fsm benzin'in demo sürümü gibi.
cafe & pub bir arkadaş grubuyla gidilip vakit geçirilecek iyi bir mekan fakat oraya gidince çok saçmaladığımı düşünüyorum.
izmir bucada dokuz eylül eğitim fakültesinin yanına açılmış kafedir. Fena değil, güzel.
Görüklede tüm kafelerin aynı çatı dekorasyonuna geçmesiyle tepesindeki taksi indirilmiş ve dekorasyonun içine sıçılmış mekandır , ama hoştur.
BURSA GÖRÜKLEDE ŞUBESi BULUNAN, DERBiLERiN VAZGEÇiLMEZ CAFESiDiR.
YEMEKLERi GÜZEL FiYATLAR DA ÇOK UÇMUYOR.

FAKAT ÜSTÜNDEKi TAKSiYi KALDIRTTINIZ YA ZORLA BELEDiYECiLER... ÇOK HAiNSiNiZ.
Antalya/ışıklar şubesi nargile cafe ve meyhaneden bozmadır.
eskiden yerinde ne olduğunu bildiğiniz için en başta bu sebeple antipatik gelir.
özellikle maç günleri kalabalıktır. maç izlemeye para almamalarının hatrı sayılır etkisi var tabi.
kısacası pek çekici olmayan, olmasa da olur, yalnızca maç günleri bir bira ile doksan dakika geçirilesi yol üstü lezzet durağı.
sakarya çark caddesi' nde ki şubesinde alkol ruhsatı yoktur. leman kültür ü emsal gösterip aldılar mi bilmiyorum.
Tercih edilen mekânlardandır. Hiç gitmediğim için foursquare ortamında check yapıldığında ilk zamanlar petrol ofisi gibi bir yer zannettirmişti.
hep yavşakların, tikilerin takıldığı mekan. girişine "kalbimiz soma da" yazarlar ama içeride gümbür gümbür müzik, içki eğlence..

fıtratınızı sikeyim.
Eskisi kadar ilgi cekici olmayan cafeler zinciri.
kadıköy şubesinde berfu öngören' e çok benzeyen bir hatunun çalıştığı cafe.
Bursa'dakine hanıma gittik,ne bilek normal benzin sandık. her masada rakı meze müzik güzel ama müşteilerle alakası yok. Arka masada bir ara ferdi tayfur söylemeye başladı gençler rahatsız olduk, sorun sanırım sadece biz rahatsız olduk. Bursa benzine daha gitmem .