bugün

alışkanlığa dönüşünce insanı depresyona mahkum eden yaptırım.
kimsenin haddine olmamakla birlikte yine de üzer insanı. neden beğenilmeye muhtacız?
150 satır entry bile girdiği halde beğeni 1-2 olan durumdur. ağır yaralayabilir, bu yazar entry girmeyi bırakabilir. artı'larken eli sıkı olmayalım cebimizden vermiyoruz.
temelde çokta önemi yoktur be.
Basima gelendir.

Arkadas neyim var benim anlamiyorum ki...
Çevrenin tepkisini önemseyen insanlar için çekilmez olandır. Her zaman üzüntü içinde bırakabilir. Düşünmeye iter.
Ego deposundan yakıt çalmak.
kafaya takılmaması gereken eylemdir.
bazen karşınızdaki insanı beğenmeden seversiniz ve belkide onla evlenirsiniz.
Erkek halimle evde kalma korkusuna sebep olmustur. Kimse beni begenmiyor, benim neyim eksik ki.
Büyüyünce geçebilecek durum.
Hangimiz ergen olmadık ki?.*
beğenilmek nasıl olağan bir durumsa beğenilmemek te aynı şekildedir.
iğrenç bi durumdur.
girilen entrynin artı oy almama durumu.
beğeni, beğenilmeme varsa kıymetlidir.
kendim gibi davranmak en güzel şey. insanların beni beğenmesi için bir şey yapmama gerek yok. isteğen beğenir istemeyen beğenmez.
özünde kişinin kendini beğenmemesi duygusunun yattığı durum. kişi kendini beğenmediğinde dış dünyaya "ben beğenilmeyecek biriyim" şeklinde bir enerji bırakıyor yahut yine kendini beğenmediğinde "nasıl olsa çirkinim" diyip kendine bakmıyor ve sonucunda kimse onu beğenmiyor, kimse fark etmiyor. tamamen kişiyle alakalı olduğunu düşünüyorum.
büyütülecek bir şey değildir. herkes seni beğenecek diye bir kural yok. ama sende temizliğine, üstüne başına özen göstermelisin ama en önemlisi kendini geliştirmelisin.
Siklenmemekten daha iyi bir durumdur.
Pek de takmayın. Zaten şu bi gerçek eğer güzelsen birinin seni güzelliğin için mi yoksa seni gerçekten sevdiği için mi sevdiğini bilemezsin ama çirkinsen ve biri seni seviyosa işte o gerçek sevgidir. Emin olabilirsin.
Akabinde özgüven kırıklığı.
Nihayetinde sevildiğinizde bunun bir aldatmacadan ibaret olmadığını farkedip gülümseyebilene ne mutlu.
Lütfen artık insanları etiketlemeyi bırakın. Lütfen.

Bu entryi o kadar kötü hissederek yazıyorum ki anlatamam. Çevremde dış görünüşü gerçekten kötü olan bir kız var. Ama kötü derken çirkin anlamında değil daha çok tuhaf diyebiliriz. Yani bakan insan tuhaf buluyor. Sırf bu yüzden hayatı o kadar kötü etkilenmiştir ki tahmin bile edemiyorum.

Ama kız bunun farkında bile değil çünkü herkes arkasından konuşuyor. Yüzüne gülüyorlar ama arkasından çok kötü şeyler söylüyorlar. Her öğle yemeğini yalnız yiyor.

insanlar gerçekten böyle şeyler yaşamalı mı? Oysaki gerçekten iyi birisi. Sırf istediğiniz gibi görünmüyor diye kimseye bu acıyı yaşatma hakkına sahip değilsiniz.

Neredeyse ağlayacağım bak o kıvama geldim.
beğenmeyen küçük kızını vermesin diye erkekler arasında zevahiri kurtarmak için söylenen bir şeyler olduğunu hatırlatır.
sayfalarca yazılabilecek bir konu ama ben popüler olmak ve beğenilmek arasındaki yakın ilişkiden yola çıkarak poplüler olmayanın her zaman daha kıymetli cevherler barındırdığına inandığımı belirtmek istiyorum. Onu farketmek, ortaya çıkarmak ve ışıldamasını seyretmek için ayrı bir halt i ruhiye ye sahip olmak lazım. belki de biraz cins olmak lazım.
Her yaptığınızın eleştirilmesi ve hiçbir halinize karşı anlayış gösterilmemesi.