bugün

beğenilen hatta retweet edilen twitlerdir.

örnek olarak birkaçını yazmak gerekirse;

@enginbas - türkiye ye 5 nükleer santral yapacak olanlar... manyak mısınız siz? takı mı bu? 5 i biryerde 5 i fay hattına yakın...

@muraterdemcelik - o değilde asıl beni düşündüren nihat doğan ülkeyi bize emanet edip gitti, daha ilk günden kopya skandalı patladı, o dönünce nasıl hesap vercez!

@erogluozgur - Yeeteerr demek yetmez bazen...

@aliay - boşuna okuma yazma öğretmediler bize! okuyacağız elbette!

@kucukiskender - tüp gaz açarak intihara kalkışanlara depressif denir. nükleer santral açarak dünyayı intihara sürükleyenlere psikiyatri henüz ad koyamadı.

@buzzluk - show tv'nin tarzı bu sanırım. önceleri resmen reha muhtar tv olan show tv, sonra can tanrıyar tv'ye dönüşmüştü. şimdi ise acun ilıcalı tv.
twit ingilizcede aptal anlamına gelir. onun aslı "tweet"tir.
Mavi gökyüzünde kamufle olsa gözlerin...
instangram_tr uyesinden cikar genelde.
burdaki tweetleri seviyorum. retweet yapiyorum.
https://twitter.com/Instagram_tr
Buzdolabindaki dondurma kutusundan sarma ciktigi gunden beri dış gorunuse onem vermiyorum.
* hahhhhah kim yazmissa helal.
normalde bu saatte pavyona gidiyordum ama şimdi camiye gidiyorum.
Özünde iyi biri olabilirsin ama maalesef biz o kadar derine inmiyoruz.
Tek ihtiyacım neydi biliyor musun?
Bir papatya yaprağı daha..
-Anne 2014 bitiyor.
- Size ne dayanıyo ki zaten!
Garsonların alayın da erken boş alma problemi var.
O kahve daha bitmemişti lan.
Sabahları Adriana Lima gibi metrobüs durağına gelen o kızlar, koltuk kapmaya gelince Kibariye'ye dönüşüyorlar.
fondöteni çıkar da yüz yüze konuşalım.
Musluktan su içtiğimde sesini çıkarmayan annem ütüye musluk suyu koyunca küplere biniyor.
Ütünün yanında resmen üvey evlat Lamia gibiyim.
"Gece karanlıkta elektrik düğmesini bulcam diye duvarları okşuyorum resmen. Sonra aramızda bi elektriklenme oluştu."
"Arabada emniyet kemeri takmamak suçken, otobüslerde milletin ayakta gitmesini bana bi anlatın lütfen."
"Anneme "yarın sabah kahvaltımı yatağa getirirsen süper olur" dedim, yatağımı yorganımı mutfağa bırakmış.."
Kadının kafası ile çantası bence aynıdır, ikisinin de içinde ne ararsan var.
"Aslanlar günde 18 saat uyurken, eşşekler 18 saat çalışıyormuş.
Çok çalışmak başarılı yapsaydı, ormanın kralı eşşek olurdu,
Ondan ben hep yatarım."
"Fakirin yemek bulabilmek için metrelerce yürüdüğü,
zenginin ise yemeği sindirebilmek için metrelerce yürüdüğü tuhaf bir dünyada yaşıyoruz ."
"Adamın kafaya elma düşmüş yer çekimini bulmuş. Bizimkine düşseydi, "bu ağacı buraya dikenin amk" deyip geçerdik.
"Yuvarlak pizzayı üçgen halde kesip kare kutuya koyan adamla,
evleri kare ya da dikdörtgen yapıp ismini "daire" koyan adam bence aynı adam."
"Her yeni çıkan diş fırçası bir öncekinin ulaşamadığı noktalara erişiyor. Ne sonsuz, derya deniz bir ağızmış arkadaş."
Renkli göz denilince akla anında mavi yada yeşil geliyor zaten. Çünkü kahverengi renk değil araba motoru zaten.
Aşkım sabah namazına mı kalktın o son görülme ne yaa !!!
"Modern hayatta, bir prize yakın olma ihtiyacımız herhangi bir insana yakın olma ihtiyacımızdan daha fazla."