bugün

bu gün gördüğüm ve (bkz: levent kırca nın ahmet hakan a verdiği ayar ötesi/#17512000) yazısı için levent kırca ya, "liseli gibi laf sokmuş" diyebilen çaylak. * he yaşar he diyorum kendisine, çok eskilerden lise zamanımızdan kalma bir tebessüm ile...

ha hoş geldin bu arada...
lost'tan sonraki en berbat sonu gerçekleştiren merlin'in finaline yaptığı yorumla kahkahalarla güldürmüş yazarımızdır. tebrik ediyoruz.

--- spoiler final ---

arthur tunga öldi mü
camelot ıssız kaldi mü
morgana öcün aldi mü
emdi yürek yırtulur.

--- spoiler final ---
(bkz: headshot)
yazdıklarından ak partili olduğu anlaşılan helal yazar.
Hem liseli, hem akp'li, hem nurcu.
kombo yapmis yazardir.
ateist olmasına rağmen nurcu ilan edilen yazar.
ergen yazar.
dokuzuncu nesil çaylak.
maç sonuçlarına totem yapan yazar. yakinda hesap yaparken kafayı yememesi umuduyla.
izmirde söğüş ve beyin satan mekan.
#23181379 bitirdi bitirdi demek istediğim yazar. *
futbolun göt kılı olan vergi kaçakçısı fransız dölü takımı şikesaray taraftarlarından biri.

hani şampiyon olacaktınız lan? *
(bkz: 2013 2014 sezonu şampiyonu fenerbahçe)
(bkz: koyduk mu)

görsel
(#23466765)
kullanıcı değilim memur bey satıcıyım. anladığım kadarıyla kafası fazla çalışmıyor.

yazardır efendim.
12,5 yaşında olduğunu tahmin ettigim yazar.
yanılıyor muyum?
o sesini biraz kıs(!) yazarı.. neyse al biberonunu sen de diğer renktaşların gibi;

görsel
kendince başlık parsellediğini sanan, parsellediği her başlığa aynı entry'i giren değişiktir.

(bkz: 2026 türkiye dünya kupası)

(bkz: 2030 türkiye dünya kupası)
(bkz: #24537217)

nickimi yazarken kopyala yapıştır yapmadıysa çok iyi arkadaşım olacak yazar. ama ben herkese mesafeli yaklaşırım bilen bilir. sevgilimi bile 4 senede 2 kez gördüm. özlesin istiyorum.
(#24910310)
görsel
nickindende anlaşıldığı üzere beyin üzerine kafa yormaya çalışan kişidir.
sanırım kendi beyini üzerine çok çalıştığı için herkesi kendisi gibi düşünüyor sanan, aslında düşünemeyişini düşünme yetisi olarak gören kişidir.
(#25032556) cehennem yakıtı kimse.

7. araf suresi
179, Andolsun, biz cinler ve insanlardan birçoğunu cehennem için yaratmışızdır. Onların kalpleri vardır, onlarla kavramazlar; gözleri vardır, onlarla görmezler; kulakları vardır, onlarla işitmezler. işte onlar hayvanlar gibidir; hatta daha da şaşkındırlar. işte asıl gafiller onlardır.

ateistlere ne anlatırsanız anlatın onlar inanmak istediklerinden başkasına inanmazlar. yani anlatsanda birdir anlatmasanda.

kendinizi yormayın boşa yani.
(#25145897) her gördüğünü ilgi budalası sanan yazar. sanrıları yetmezmiş gibi ağır hakaretlerde bulunmuş saygısız yazar.

şimdi efendim böylelerinin (bkz: kaliteli bir orospu çücuğu) olduğunu herkes bilir, fakat yazamaz çünkü yasak bundan ötürü bende yazmıyorum fakat biliyorum.* *
14 yaşındakilerin ilkokula gittiğini sanan insan evladı.
Nerede yaşıyor merak ediyoruz.
dokuzuncu nesil silik.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar