bugün

entry'ler (147)

eski sevgiliyi hoplatılırken görmek

şu einstein' ın meşhur izafiyet teorisine bir örnektir. zaman durur, an sadece o andır. o an da tüm zamanları içinde barındırır.

sıfatınızı sikeyim tamam kıskandım.

sevgiliyle sevişemeden ayrılmak

bulmuş kendine yakışan tertemiz bir çocuk. öyle ya, koynuma girerken bekaretini saklardı. içine girmemin, dudaklarına varmaktan daha kötü olduğunu sanıyordu.

sev- meden ayrılmaktır.

sözlük yazarların yaşadığı iller

(bkz: ebemin amı)

en son ilçeydi ama ile çevirdi hükümet sağ olsun.

yalnizlik manifestosu

(bkz: #24537353)

3. entry ile aynı yazmışsın kardeş. sözlük formatına aykırı bence editle. ispiyonlamadım uyarıyom.

dedikodu yapmam, yanlışı anında söylerim çünkü halkın çocuğu ekmeleddin' im.

beyinci

(bkz: #24537217)

nickimi yazarken kopyala yapıştır yapmadıysa çok iyi arkadaşım olacak yazar. ama ben herkese mesafeli yaklaşırım bilen bilir. sevgilimi bile 4 senede 2 kez gördüm. özlesin istiyorum.

babayı anneyi düzerken görmek

(bkz: babamıza güvendik anamızı sikti)

sözlüğe başka amaçla gelen mal

ben mesela hoşlandığım kızın nickini faremle okşuyorum. bunun için giriyorum yani sözlüğe.

yazar amacıdır.

fjdy38ydbh5sgk14vxbjco53hk1925

nicki nickime benzeyen yazar.

ben diye ona yazıyonuz olum ya. komik olan, seksi olan benim. o üvey evlat. uyuz oldum amk ya.

imperium guard

(bkz: #24532542)

kız diye bir şey yoktur. feministlerin son yayınladığı makaleye göre 6 aylık bebekte kadındır, 70 lik nene de. bunu bilmesi gereken yazar. cinsiyette ayrımcılık yapma bence. bu insanlık suçu.

açlıktan ölsem erkek parası yemem diyen kız

gururlu kızdır.

çoğu erkek şimdi çıkıp ''helal olsun'' falan filan diyecek. siktir salak! para yemeyen kız öyle kolay vermez. parmağına yüzüğü takıp sevişirsiniz artık.

book degil kitap

(bkz: #24532403)

iyi gün dostu. karması bu yüzden erkekleri cezbediyor. hiçbir erkek bir kadının kötü gününde yanında olmak istemez. dikkat et sen çok iyi bir insansın üzülmeni istemem.

eski karmamı özledim diyen yazar

zamanında hoş sohbet karmasıyla düşürdüğü sözlükçü kızlar aklına gelen yazardır. karma bir araç, kızlar amaçtır.

şimdi neyim? kojiro hyuga. bu ne lan? ben bile bilmiyorum anlamını. kendimi bilmeden bir kıza nasıl açılabilirim ki?

fjdy38ydbh5sgk14vxbjco53hk1925 in sırrı

sonuna bakıp göztepeli sanılan yıllar önce piknikte kaybettiğim yazar kardeşimin sırrı. vay be aileden ya illaki çözmüş jargonu.

maya kriptosuna göre yazılmış, dünya üzerindeki en yüksek altın rezervinin yerini şifreleyen nick.

fjdy38ydbh5sgk14vxbjco53hk1925

dh54kgk7k2j45657j3gv22? diye sormak istediğim yıllar önce kaybettiğim kardeşim. gerçekten çok anlamlı bir nick bayıldım esasen.

vermicem

(bkz: #24532218)

olumsuz bir nick almış yazar. biz millet olarak sevmeyiz böyle nickleri. hep vercen ama hiç istemicen türk koministler gibi olcan yani.

11 yaşındaki çocuğa kuran kursunda dayak atan imam

bi dayakla çocuk ateist olacaksa, ilk zorlukta da hayatına son verip intihar etsin amk. düşünen insan dayağa falan bakmaz. hayat bizi çok sikti mesela ama hala yaşıyoruz.

atarlıyım, düşündürücü yazıyom.

bodybuilding yapan kiz

(bkz: #24532038)

demek istediğimin benzeri bir cümle kurmuş. aynı kafadayız, aynı düşleri görüyoruz, çok iyi arkadaşız.

bir kadını ciddiye alıp ona fikrini sormak

bir daha hiç konuşamamaktır.

özlü söz söylüyom, atasözü gibi yazıyom, hem güldürüyom hem düşündürüyom.

bundy nin kirik kalbi

keşke gözlerimi yakından görseydin. o zaman aşkım için döktüğüm her damlanın bir pırlanta olduğunu görebilirdin. sonra da çalıp kuyumcu da bozdururdun.

yazar nickinden en sevmediği şeyi tahmin etmek

neden kimse benim bişeyimi tahmin etmez ki? tahmin ediverin be, ben de önemsendiğimi bileyim.

yazar nicklerinden çağrışım almaktır.